ساپینتو: من فقط از قضات عدالت می خواهمسرمربی استقلال گفت که از قضات عدالت می خواهد.

به گزارش ایسنا و به نقل از باشگاه استقلال، ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال شب گذشته در دیدار مقابل ذوب آهن در اصفهان گفت: دیدار ما مقابل ذوب آهن برای ما بازی مهمی است. ذوب آهن تیم خوبی است که تا به حال در لیگ شکست نخورده است اما ما برای کسب ۳ امتیاز، یک برد و صعود به لیگ برتر به میدان می رویم.

سرمربی استقلال اضافه کرد: فکر می کنم داوران بازی ذوب آهن اشتباهات مهمی مرتکب نشدند و عدالت را در حق هر دو تیم رعایت کردند. استقلال از ابتدای این فصل به دلیل اشتباهات داوری امتیازات زیادی را از دست داده است که کارشناسان و تصاویر تلویزیونی آن را تایید کرده اند. ما برای برد تلاش می کنیم و نمی خواهیم به خاطر این اشتباهات امتیاز از دست بدهیم. این عوامل تعیین کننده عنوان هستند.

ساپینتو افزود: اگر امتیازات استقلال بابت اشتباهات داوری کسر نمی شد با اختلاف پیش می رفتیم. ما در بازی های قبلی به خاطر آن اشتباهات مجازات شدیم و نمی خواهم بدانم چرا، فقط نمی خواهم این اتفاقات تکرار شود و فقط می خواهیم همه به عدالت برسند. همانطور که قبلا هم گفتم در جلسه کمیته انضباطی شرکت کردم و در نهایت دلیل کارت قرمز بازی گل گهر مشخص نشد و خود اعضای کمیته انضباطی هم دلیلی پیدا نکردند. . امیدوارم با توجه به سن و سابقه ام احترام لازم را داشته باشم. من فقط برای استقلال و همه تیم ها عدالت می خواهم.

در انتهای پیام