ساپینتو معرفی شدمراسم معارفه سرمربی جدید آبی پوشان پایتخت روز چهارشنبه در هتل اسپیناس برگزار شد.

به گزارش ایسنا، در این مراسم مصطفی آجورلو، رئیس باشگاه استقلال، اعضای اجرایی و نمایندگان اجرایی باشگاه استقلال حضور داشتند.

در این مراسم سیاوش اکبرپور و امین منوچهری مربیان ایستگاه استقلال و آرش برهانی مدیر آکادمی این تیم نیز حضور داشتند.

مصطفی آجورلو، رئیس باشگاه استقلال این مراسم را با ۳۰ دقیقه تاخیر آغاز کرد و گفت: خدا را شکر می کنم که امروز هواداران عزیز و خانواده نگران استقلالی ورود باشگاه را آرام کردند. سرمربی جدید: فصل گذشته توانستیم لذت قهرمانی را که چندین سال منتظرش بودیم را درک کنیم، در ابتدای فصل به فرهاد مجیدی گفتم که ۷۵ امتیاز می خواهم و امیدوارم هر کجا که باشد برنده شود. شاید رفتن او مرا آزار می داد، اما توپ فوتبال یک حرفه است، حالا لیگ تمام شده و دوره جدیدی شروع می شود، همه حق انتخاب دارند و ما به این انتخاب احترام می گذاریم و به مبارزه خود برای استقلال ادامه می دهیم.

وی ادامه داد: می خواستیم مجیدی را ادامه دهیم، سپس مجیدی می خواستیم با یک مربی ایرانی کار کنیم اما حمله دیگران مانع از این شد که این اتفاق بیفتد. آسمان استقلال همیشه آبی است و اندازه کهکشانی هاست. به همین دلیل گفتگویی را با مربیان خارجی آغاز کردیم. بیش از ۴۰ مربی مورد بررسی قرار گرفت و سرانجام مربی محترم استقلال مشخص شد و قرارداد و شرایط امضا شد. استقلال در چند کشور سابقه مربیگری دارد و شناخته شده و قابل احترام است.

آجورلو افزود: ما موضوع را به اشتراک گذاشته ایم. من تشنه قهرمانی هستم و همچنین می گویم با وجود اینکه قهرمان شده ام، هنوز تشنه این عنوان هستم. درست است که او ۶۳ سال سن دارد، اما من به عنوان یک جوان ۱۸ ساله انگیزه قهرمانی را دارم. رکورد ما قهرمانی در سوپرجام، لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا در فصل آینده است. من به مسائلی که فصل گذشته رخ داد پاسخ خواهم داد. فصل به پایان رسیده و فصل جدیدی آغاز شده است و باید برای فصل جدید برنامه ریزی کنیم و کارهای لازم را برای پیروزی انجام دهیم. من از کمیته برای تلاش و عزت آنها تشکر می کنم.

ادامه داد…