سال ۱۴۰۱ سال کاهش مجوزهای کاغذی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بردن امضاهای طلایی در استان مرکزی است.ایسنا/ وسط استاندار مرکزی در پیامی فرا رسیدن سال نو را به افراد استان تبریک ذکر شد.

به گزارش ایسنا، فرزاد مخلصالمه {در این} پیام ذکر شد: فرارسیدن سال نو را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحریک کردن قرن جدید هجری قمری مصادف همراه خود سالروز میلاد خارق العاده غایب حاضر به تمامی هموطنان گران به طور قابل توجهی افراد شریف دیار آفتاب استان مرکزی به خانوار معظم شهدا را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایثارگران تبریک را انتخاب کنید و انتخاب کنید تهنیت عرض می نمایم امیدوارم عید نوروز پر برکت را انتخاب کنید و انتخاب کنید سالی پر برکت جلو داشته باشید.

امسال بهار شخصیت همراه خود بهار قرآن را انتخاب کنید و انتخاب کنید معنویت در کنار است، بهاری کدام ممکن است ماه همراه خود ارج نهادن به شعبان المعظم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس ماه مبارک رمضان تحریک کردن تبدیل می شود. در دل می جوشد کدام ممکن است باید بلند مدت ولایتی.

در سال ۱۴۰۰ همراه خود وجود فراز را انتخاب کنید و انتخاب کنید نشیب های فراوان همراه خود وقف را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرزو ملت شریف ایران، مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید در رأس آن مدیریت مدبرانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید حکیمانه مقام معظم مدیریت به نوک رسید. رکورد باورپذیر

حسودان را انتخاب کنید و انتخاب کنید در همه زمان ها در صحنه کشورمان همراه خود حضور در سیزدهمین فاصله انتخابات ریاست جمهوری بر حمایت شخصی اجتناب کرده اند آرمان های نظام اسلامی تاکید کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید نقشه های شوم دشمنان قسم خورده را خنثی کردند.

همراه خود روی کار برخورد کردن مقامات از ما را انتخاب کنید و انتخاب کنید اصلاح رویکرد مدیریتی ملت، اتفاقات خوشایند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارزشمندی در بخش های مختلف اجتناب کرده اند جمله مدیریت فاجعه تاج را انتخاب کنید و انتخاب کنید تشک، بهبود صادرات غیرنفتی، اصلاح دیپلماسی خارجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید… رخ داده است. افزایش رویکردهای زیبایی شناختی حساب کردن بلند مدت دیده شده است.

انشاالله همراه خود تداوم این چرخه تغییر در سال جدید افراد سبک شیرین خدمت صادقانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدیریت جهادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید انقلابی را بیش اجتناب کرده اند پیش بچشند.

در سال ۱۴۰۰ در استان مرکزی همراه خود همدلی، هم افزایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید همکاری افراد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسئولان اجتناب کرده اند اقصی عوامل استان شاهد ارتقای علائم در بخش های مختلف، نتیجه گیری صادرات به مبلغ خوب میلیارد دلار را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۰۰ میلیون دلار در گذشته تاریخی استان مرکزی در سالهای فعلی. برای اولین بار موفقیت بیش از پنجاه سهم کارمندان معوق، تداوم نرخ بیکاری تک رقمی، کسب مقام اول در فضای کسب را انتخاب کنید و انتخاب کنید کار را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعمیر برخی سبدها را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکلات بحرانی در نمایندگی های عظیم استان یکی اجتناب کرده اند مواردی بود. اجتناب کرده اند این موفقیت ها، را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما بیدار بمانید شکسته نشده این موفقیت ها در سال بلند مدت هستیم.

مقامات سیزدهم در سال ۱۴۰۰ بر مدیریت را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدیریت بیماری عروق کرونر روده ها هدفمند شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود اجرای ساختار عمومی واکسیناسیون به فضل الهی دستاوردهای ارزنده ای حاصل شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ششمین سر این بیماری نسبتاً طرفدار همراه خود تلفات جانی بود. را انتخاب کنید و انتخاب کنید خسارات مادی، در وسط های قبلی در استان را انتخاب کنید و انتخاب کنید ملت به جا مانده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید همکاری خوشایند افراد را انتخاب کنید و انتخاب کنید امتحان شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید کوشش حامیان سلامت را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانشمندان جوان در زمینه ساخت واکسن. .

امسال علیرغم ملاحظه ویژه به پایه کنی این بیماری، ملاحظه مقامات به انبساط مالی را انتخاب کنید و انتخاب کنید حمایت اجتناب کرده اند ساخت سراسری است را انتخاب کنید و انتخاب کنید علم را انتخاب کنید و انتخاب کنید فناوری ممکن است در جاده مقدم پاسخگویی به ندای حکیم رئیس انقلاب مالی باشد. را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهبود زیبایی شناختی ملت را انتخاب کنید و انتخاب کنید اعمال مصوبه ۱۴۰۱ را انتخاب کنید و انتخاب کنید هدایت برتر استان هیچ حمایتی را به این معنا متوقف نخواهد کرد.

به دلیل همراه خود همگرایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم افزایی تا حد زیادی در سال ۱۴۰۱ موضوعات متعددی در استان مرکزی مورد ملاحظه قرار خواهد گرفت کدام ممکن است اولا تسریع قابل ملاحظه در اجرا را انتخاب کنید و انتخاب کنید پایان دادن ماموریت ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماموریت های نیمه تمام را انتخاب کنید و انتخاب کنید ثانیا کاهش مجوزهای کاغذی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بردن امضای طلا را انتخاب کنید و انتخاب کنید تسریع در مقامات الکترونیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید ثالثاً ملاحظه به مطالبات کلی در بخش سنت کلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتماعی.

در طولانی مدت همراه خود حمایت را انتخاب کنید و انتخاب کنید مساعدت افراد شریف را انتخاب کنید و انتخاب کنید قدرشناس را انتخاب کنید و انتخاب کنید همت مسئولین را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارمندان تجهیزات های اجرایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اقشار کلی، دولتی، تعاونی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شخصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فعالان دلسوز زیبایی شناختی کدام ممکن است استان را برای گام های نو در تمامی بخش ها کنار هم قرار دادن کردند. بهبود را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشرفت همراه خود تشکر را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپاس اجتناب کرده اند خواهید کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید امیدوارم خداوند متعال سال جدید را سالی سرشار اجتناب کرده اند تندرستی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تندرستی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرشار اجتناب کرده اند امید را انتخاب کنید و انتخاب کنید لذت برای همگان قرار دهد.

انتهای پیام/