ساده ترین راه برای مدیریت پول

دسته‌بندی نشده


اخیراً ، من به شگفت انگیزترین ابزار مالی برخورد کردم.

ای کاش زودتر به این موضوع پی برده بودم.

فقط چهار ماه و نیم گذشته است ، اما من هرگز احساس نمی کردم که اینقدر تحت کنترل هستم ، اما در عین حال آزاد هستم ، وقتی مجبور شدم بفهمم چقدر پول دارم و چقدر می توانم برای هر چیزی که نیاز دارم یا می خواهم خرج کنم.

اکنون ، منظور من این نیست که این ابزار پول به من پی برد که من ثروتمند هستم.

فقط من را از خیلی ها راحت کرد.

برای شروع ، گرچه می دانستم چگونه پس انداز کنم ، اما هنوز تصور روشنی از این که آیا به طور عاقلانه پس انداز می کنم ، چقدر واقعاً دارم و چگونه می توانم آنچه را که برای رشد و تأمین آینده خود دارم ، مدیریت کنم ، نداشتم.

من می خواهم در اسرع وقت بازنشسته شوم ، زیرا می دانم که من درآمد غیر فعال دارم و برای پرداخت صورت حساب ها کافی هستم تا بتوانم روزهایم را با کاری که دوست دارم بازی کنم. اگر چیزی که من دوست داشتم درآمد بیشتری داشت ، عالی است. اگر نه ، پس اینطور باشد.

من می خواستم به اندازه ای که لازم است فراوان باشم تا بتوانم سفر کنم ، دنیا را ببینم ، زمان زیادی را با خانواده ام بگذرانم ، به عزیزانم تجربه ای فوق العاده بدهم و هر زمان که نیاز بود کمک کنم.

اما من دقیقاً نمی دانستم چگونه این کار را انجام دهم یا چقدر طول کشید تا به آن رسیدم.

تا اینکه من در واقع همه چیزهایی را که داشتم در نظر گرفتم و روش های T. Harver Eker را به کار گرفتم.

اگر هنوز نام هارواس را نشنیده اید ، پیشنهاد می کنم همین حالا شروع کنید. به خصوص اگر می خواهید نحوه مدیریت بهتر پول خود را بیاموزید.

و من فکر می کنم همه باید. پول می تواند ریشه همه استرس های ما از جهات مختلف باشد ، بنابراین وقتی آنقدر سرکوب می شود که ناخودآگاه می جوشد ، باعث اعمال زیادی می شود که ما را خوشحال نمی کند.

مدیریت بهتر پول می تواند این استرس را از بین ببرد و به ما این امکان را می دهد تا از فضای ذهنی جدید خود برای شروع مرحله بعدی جستجوی خوشبختی استفاده کنیم ، سفری برای کشف اینکه ما واقعاً چه کسی هستیم.

بنابراین بیایید فقط آن را انجام دهیم – اجازه دهید مشکلات پولی خود را برطرف کنیم.

در ابتدا سخت خواهد بود. حتی می تواند دردناک باشد. زمانهایی را به یاد می آورم که به ندرت درآمد کافی برای پختن گوشت را داشتم و همچنین در نوعی بدهی کارت اعتباری فرو رفتم. آخرین کاری که می خواستم انجام دهم این بود که صورت حساب بانکی خود را نگاه کنم.

حتی وقتی درآمد آنقدر شروع کردم که دوبار به موجودی بانکی خود فکر نکردم ، باز هم به نوعی از نگاه دقیق و دقیق به اعداد و ارقام اجتناب کردم ، زیرا می دانستم چه اتفاقی می افتد و بیرون می رود.

همه اینها یک آشفتگی آشفته بود.

تا اینکه با سیستم مدیریت پول هاروو آشنا شدم.

خیلی ساده است ، اما بسیار شگفت انگیز است. و اینجا. بگذارید آن را با شما به اشتراک بگذارم!

نادر اساساً می گوید همه باید شش حساب بانکی مختلف یا “شش قوطی” داشته باشند.

آره ششبه

هرکسی که با پول خود هوشمند باشد ، تمام تخم مرغ های خود را در یک سبد نمی گذارد.

با شش اسکناس (یا به معنای واقعی کلمه اگر می خواهید) ، می توانید به وضوح مشخص کنید که چه پولی را نمی توانید لمس کنید و چه چیزی را می توانید سرمایه گذاری ، خرج و واگذار کنید. می توانید همه این حساب ها را در یک بانک داشته باشید یا در بانک های مختلف باز کنید.

و اگر می خواهید بعد از نصب این سیستم ثروتمند شوید ، باید سه نکته ساده در مورد پول را دنبال کنید:

شما باید آن را بدست آورید ، پس انداز کنید ، رشد دهید.

وقتی می بینید پول شما کجاست و به وضوح می دانید که چه چیزی را می توانید و چه چیزی را نمی توانید پرداخت کنید ، احساس آزادی می کنید زیرا می دانید که تصمیم شما بر اساس اعداد واقعی است.

فرض کنید شما راهی برای کسب درآمد پیدا کرده اید ، مهم نیست چقدر است (می تواند 100 دلار باشد ، می تواند 100000 دلار باشد. مهم این نیست که چقدر درآمد دارید ، بلکه نحوه درآمد شماست. مدیریت کنید پول تو.). همه کسورات مالیات و غیره مبلغ خالصی را برای شما باقی می گذارد. این اساساً “خانه پرداخت” شما است.

این مقدار است که به شش کوزه مختلف تقسیم می شود.

شش کوزه / حساب عبارتند از:

1. حساب آزادی مالی یا FFA (10 of از حقوق خالص)

پول این قوطی را هرگز نباید لمس کرد. هرگز. تنها زمانی که مجاز به برداشتن پول از این قوطی هستید تنها پس از بازنشستگی است. هیچ استثنایی برای این قانون وجود ندارد. به یاد داشته باشید که وقتی جوانتر هستید ، سالهای بیشتری برای پس انداز دارید ، اما هرچه سن شما بیشتر باشد ، زمان کمتری خواهید داشت. پس در این مورد سخت گیر باشید. بزرگتر دوستت دارم بخاطر این

خوب دروغ گفتم در این قاعده یک استثنا وجود دارد. و این تنها زمانی است که به شما اجازه داده می شود با پول موجود در این سپرده کاری انجام دهید ، اگر قصد دارید در چیزی سرمایه گذاری کنید که بازده ثابتی را تضمین می کند ، مانند سپرده های ثابت یا اوراق قرضه.

از آنجا که این پول هنوز وجود دارد ، می تواند برای افرادی که برنامه سررسید دارند سریعتر رشد کند.

2. پس انداز طولانی مدت برای هزینه ها یا LTSFS (10 of از حقوق خالص)

این شیشه ای است که هنگام خرید خانه ، ماشین ، یخچال یا هر چیزی که نیاز دارید در آن غوطه ور هستید که بسیار گران است. همچنین می توانید بخشی از این پول را برای سرمایه گذاری استفاده کنید و می توانید در خارج از این مناطق بازگشت تضمین شده برای این سرمایه گذاری غواصی کنید. به معنی چیزی با ریسک است.

تا حدی ، LTSFS پولی است که می توانید از دست بدهید. برخلاف FFA شما.

اما مطمئناً در حین کار با LTSFS هوشمند باشید و اگر می خواهید در چیزی که نیاز به یک جهش ایمانی دارد سرمایه گذاری کنید ، به یاد داشته باشید که در کنار دوز خوب شهود ، عملی و واقعیت محور باشید.

در صورتی که مجبور باشید پول زیادی از LTSFS خود خرج کنید و بسیار کم شود ، از صفر شروع کنید و دیگر هرگز از FFA ما پول برداشت نکنید.

هرگز.

3. نیازها (55 درصد از حقوق خالص)

این یک حساب است که تمام هزینه های لازم را به صورت ماهانه جمع می کند. اجاره ، رهن ، قبض ، کارت اعتباری و وام ، مواد غذایی ، هزینه های روزانه … همه چیز. فوق العاده ساده

اگر بودجه اضافی دارید ، به این معنی که کمتر از 55 درصد آن را خرج می کنید ، با خیال راحت آنها را به هر یک از پنج حساب موجود خود تقسیم کنید. شخصاً ، هرگونه تعادلی که باید داشته باشم ، دوست دارم آن را به FFA و LTSFS تقسیم کنم.

از دیدن رشد آنها خوشحال شدم.

4. تحصیلات (10 of از حقوق خالص)

هرگز قدرت آموزش را دست کم نگیرید.

حدود هشت سال پیش ، شخصی به من گفت افرادی که کتاب های غیر داستانی می خوانند ، هفت برابر بیشتر از کسانی که فقط داستان می خوانند موفق ترند.

در حال حاضر ، من مطمئن نیستم که “هفت برابر بیشتر” نکته اینجاست ، اما مطمئن هستم که این جمله تا حدی حقیقت دارد.

پس از همه ، اگر کتاب غیر داستانی خوانده اید ، به این معنی است که بر اساس واقعیت ها نوشته شده است ، به این معنی که چیزی برای یادگیری و استفاده وجود دارد.

و هنگام درخواست ، نتایج را مشاهده می کنید. گاهی اوقات شکست می خورید ، اما سپس یاد می گیرید و دوباره اعمال می کنید و اگر تسلیم نشوید ، نتایج را خواهید دید.

در آن زمان من این فانتزی را یاد گرفتم در مقابل. نظریه های تخیلی ، متوجه شدم که فقط کتابهای فانتزی می خوانم. من غیرداستانی نخوانده ام. آن ها خسته کننده بودند.

اما من برای موفقیت خارش داشتم ، بنابراین سعی کردم.

و من از آن زمان کتاب غیر داستانی نخوانده ام. وقتی بزرگ می شدم ، همیشه در کتاب بینی داشتم ، بنابراین زمان تغییر داستان است.

درست است ، زندگی من تغییر کرد. احساس می کردم باهوش تر ، با اعتماد به نفس تر ، یادگیرتر و صلح آمیز هستم و نتیجه داد. علاوه بر این ، من همچنین در مورد رشد شخصی خواندم تا بتوانم بهترین مهارت های مقابله ای را توسعه دهم تا بتوانم یک زندگی شاد و بدون استرس داشته باشم.

بنابراین بله ، من می خواهم آموزش را مهم جلوه دهم. اگر می خواهید رشد کنید و موفق باشید ، آموزش خود را شروع کنید.

کتاب بخرید ، دوره های مطالعه خانگی داشته باشید ، در سمینارها شرکت کنید ، اما آنچه فکر می کنید آنچه را که می خواهید یاد بگیرید و چگونه می خواهید آن را بیاموزد ارائه می دهد.

اگر در یک ماه کل بودجه آموزشی را خرج نکنید ، خوب است. این بدان معناست که افزایش می یابد و سپس می توانید برای اقلام بلیط بزرگتر که شامل یادگیری است ، مانند گروه ایده های نخبه با عضویت سالانه بالا ، هزینه کنید.

اگر فکر می کنید می توانید همه چیز را که به صورت آنلاین نیاز دارید به صورت رایگان بیاموزید ، از این 10٪ استفاده کنید و به حساب دیگری که فکر می کنید درست است منتقل کنید.

5. بازی (10 of از حقوق خالص)

والیو! بهترین پایه تا کنون. منظور این است که خود را لوس کنید و خراب کنید.

آیا می خواهید برای شام یک بطری شامپاین میل کنید؟ آن درمان های آبگرم را می خواهید؟ و آن کیف دستی و / یا کفش … من دوست دارم بازی کنم.

بدون گناه. شما از ابتدا می دانید که چه چیزی می توانید بپردازید و بر این اساس هزینه می کنید. و بله ، اگر آن را منتشر نکرده اید ، جمع می شود ، بنابراین مطمئناً هنگام بالا آمدن می توانید از آن لذت ببرید.

هتل پنج ستاره برای تعطیلات بعدی شما؟ مشکلی نیست.

6. دادن (5 درصد از حقوق خالص)

در نهایت ، همه چیز انرژی است. بنابراین اگر می خواهید کاری انجام دهید ، باید شکست بخورید یا تسلیم شوید. و می توانید راه سخت را از دست بدهید ، یا می توانید آن را آزادانه و از صمیم قلب هدیه کنید.

این حساب هر ماه خالی می شود. در اینجا چیزی برای ذخیره وجود ندارد. این انرژی است که باید جریان یابد ، بنابراین مطمئن شوید که جریان دارد.

اگر در موقعیتی قرار گرفتید که نیاز به کمک به یکی از اعضای خانواده یا معشوق دارید ، همیشه به دنبال این حساب باشید. اگر مجبور باشید به آنها پولی بدهید که “نمی توانید از عهده آنها برآیید” ، از ناراحتی جلوگیری می کند.

همه چیز باید در اینجا داده شود ، بنابراین آن را ارائه دهید و عملاً بگویید: “این تنها چیزی است که باید بدهم.”

این همه! شش حساب. امیدوارم این کار بتواند به همان اندازه که به من کمک کرده است به شما کمک کند. حالا بروید درآمد کسب کنید ، پس انداز کنید و رشد کنید!

این مقاله را دوست دارید؟ سپس آموزش رایگان هاروو را برای اشتیاق ، هدف و سود مرور کنید.
نظرات

نظراتدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *