ساختمان در ساختمان مسکونی و نجات ۱۹


سازمان سازمان نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از نجات ۱۹ تن و آتش یک تن در پی انفجار و اف

سید جلال ملکی در گفت و گو با ایسنا در این باره اظهار کرد: ساعت ۱۵:۳۲ روز جاری یک مورد حادثه انفجار آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی، در خیابان وحدت اسلامی، به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع رسانی شد که پس از آن سه ایستگاه آتش نشانی به همراه خودرو حامل تجهیزاتی به مح.

وی ادامه داد: آتش نشانان در مدت زمان سه دقیقه به محل حادثه رسید که یک ساختمان چهار طبقه و ۱۲ واحدی بود و در طبقه دوم، در یک واحد حدود ۷۰ متری انفجاری رخ داد و به حریق شد. مانی که نیروها به محل رسیدند کل این واحد شعله ور بود.

سازمان آتش نشانی تهران گفت: به دلیل شدت انفجار شیشه و در و پنجره های همان تخریب شده بود و بخشی از دیوار واحد کناری و درز انقطاع دو ساختمان نیز تخریب شده بود و در نتیجه حریق به داخل درز انقطاع نیز سرایت کرده بود. همچنین بخشی از آتش به قسمت نورگیر طبقات نیز سرایت کرده بود.

ملکی با اشاره به آغاز عملیات از سوی آتش نشانان گفت: آتش نشانان به سرعت عملیات را آغاز کرده و توانش

وی با بیان ساختمان که دود حاصل از حریق را به دست گرفتار شدن از ساکنان بود گفت: ۱۹ نفر از آقایان و خانمهایی که در حضور به سلامت از محل خارج شدند.

وی افزود: یک آقای حدودا ۱۸ ساله که در همان واحد بود، دچار سوختگی شده بود که به عوامل اورژانس تحوع می‌پرداخت. یکی از محتمل ترین گزینه های این حادثه نشت گاز شهری از یکی از وسایل گازسوز بود. البته توسط بررسی در دست بررسی است.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری