زیباترین ماشین فراری همراه خود آثار هنری تیونر ایرانی + عکس


کد خبر: ۱۱۶۷۵۳

گذشته تاریخی تخلیه : چهارشنبه ۳ فروردین ۱۴۰۱ – ۱۵:۵۲

متعدد از مشاوران معتقدند فراری روما (رم) در میان زیباترین محصولات این کمپانی سوپراسپرت ایتالیایی است. فراری برای طراحی این خودرو رویکردی مینیمالیستی دارد کدام ممکن است همه در اولین برخورد همراه خود رم عاشق آن می شوند. فراری روما آنقدر در زمینه طراحی عالی بود کدام ممکن است فرانک استیونسون، سرپرست طراحی سابق این نمایندگی، امتیاز ۹.۵ از ۱۰ را به طراحی فراری رم داد. به همین دلیل تیونر المنصوری کار دشواری در تیونینگ فراری روما دارد.

بر مقدمه داستان ها لوستر متعدد از مشاوران معتقدند فراری روما (رم) در میان زیباترین محصولات این کمپانی سوپراسپرت ایتالیایی است. فراری برای طراحی این خودرو رویکردی مینیمالیستی دارد کدام ممکن است همه در اولین برخورد همراه خود رم عاشق آن می شوند. فراری روما آنقدر در زمینه طراحی عالی بود کدام ممکن است فرانک استیونسون، سرپرست طراحی سابق این نمایندگی، امتیاز ۹.۵ از ۱۰ را به طراحی فراری رم داد. به همین دلیل تیونر المنصوری کار دشواری در تیونینگ فراری روما دارد.

تیونر متخصص المنصوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود تخصص برای فینال سرمایه گذاری تیونینگ شخصی در میان زیباترین را انتخاب کنید و انتخاب کنید معروف ترین محصولات فراری یعنی فراری روما را محدوده کرد. متعدد می ترسیدند کدام ممکن است بسته های هیکل اغراق آمیز منصوری به شکوه را انتخاب کنید و انتخاب کنید افسون فراری روما آسیب برساند. با این حال نتیجه این سرمایه گذاری تیونینگ المنصوری برای فراری رم خواهید کرد را دلخور نخواهد کرد.

فراری روما همراه خود تیونینگ المنصوری به نظر می رسد شد

المنصوری چندین قدم برای خصوصی سازی به نظر می رسد فراری رم برداشته است. منصوری در طراحی بسته های بدنه مختلف این فراری روما سبک مینیمالیستی دارد کدام ممکن است به گونه ای ترتیب شده است کدام ممکن است به نظر می رسد این کوپه فوق العاده جالب ایتالیایی را خدشه دار نکند. در واقع این بسته بدنه المنصوری به این سادگی نیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید آل منصوری عالی بسته فیبر کربنی جالب برای حدودً تمام عناصر بدنه این خودرو ساخته است. کاپوت فراری روما تیونینگ المنصوری نیز انصافاًً از پارچه سبک وزن را انتخاب کنید و انتخاب کنید الیاف کربن بازسازی شده است. منصوری به نظر می رسد فراری روم تغییر کرده است را انصافاًً مردانه توضیح دادن می تدریجی کدام ممکن است انصافاًً در تضاد همراه خود مدل معمول فراری روما است.

المنصوری هم در کابین فراری رم روکش چرمی صورتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خصوصی سازی شده رنگ جدید همراه خود تریم مشکی در موجود در کابین پیاده سازی شده است. علاوه بر این عالی فرمان فیبر کربنی همراه خود نماد المنصوری در جلوی نیروی محرک قرار دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همه یادآوری می تدریجی کدام ممکن است این فراری روما معمول نیست.

مشخصات فنی Ferrari Roma Tuning Al Mansuri

اگر به نظر می رسد فراری روما تیونینگ شده توسط المنصوری را دوست ندارید، با این حال مشخصات فنی این خودرو قطعا برای شما ممکن است جالب {خواهد بود}. چرا کدام ممکن است منصوری امکانات فراری روما را نسبت به مانکن معمول فوق العاده افزایش بخشیده است. فراری روما از ۱ دوچرخه ۸ سیلندر ۳.۹ لیتری ۲ توربوشارژر بهره می برد کدام ممکن است به صورت معمول ۶۱۲ اسب بخار امکانات ساخت می تدریجی. با این حال همراه خود منصوری این موضوع تنظیم می تدریجی کمتر از توان خروجی هشت شناور شدن اعمال شده سرسیلندر این ابرخودروی زیبای ایتالیایی به ۷۱۰ اسب بخار می رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمتر از گشتاور آن ۸۶۵ نیوتن متر بود.

به آموزش داده شده است المنصوری، این فراری رم تغییر کرده است قادر است در ۳.۱ ثانیه از توقف برای عجله ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برسد را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمتر از سرعت آن نیز ۳۳۲ کیلومتر در ساعت گفتن شده است. بدین انجمن این فراری تغییر کرده است در شتاب اولین ۰.۳ ثانیه سریعتر از مانکن معمول بوده را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمتر از سرعت آن به همان اندازه ۱۲ کیلومتر بر ساعت قابل {افزایش است}. آن امکانات همراه خود گیربکس هشت سرعته خودکار کلاچ ها به چرخ های عقب منتقل می شوند.

تأمین: امضای ایشان