زاز طرح ویژه بازرسی عید نوروز و ماه مبارک رمضان در لرستانایسنا / لرستان معاون نظارت و بازرسی صمت لرستان از آغاز طرح ویژه بازرسی عید نوروز و ماه مبارک رمضان در استان خبر

یوسف مرادی در حاشیه جلسه طرح نظارتی نوروز و ماه مبارک رمضان که امروز پنجشنبه ۱۲ اسفند برگزار شد، اظهار کرد: در طرح های زمان بندی شده سازمان حمایت، طرح نظارتی ویژه سال ۱۴۰۱ و ماه مبارک رمضان در دستور کار سازمان و سایر دستگاه ها. قرار دارد.

وی افزود: این طرح نظارتی، با همکاری و همافزایی سیستم قضایی، سازمان تعزیرات حکومتی، اداره نظارت بر اماکن نیروی انتظامی، سازمان جهاد کشاورزی، اتاق اصناف، نیروی مقاومت بسیج دانشگاه علوم پزشکی، میراث فرهنگی، شبکه دامپزشکی و حمل و نقل و پایانه ها از چهاردهم اسفند تا پانزدهم اردیبهشت ماه کالاها و خدمات اقلام مورد نیاز خانواده از جمله آجیل و خشکبار، میوه و تره بار، مواد غذایی، پوشاک و خدمات مرتبط با سفر در دستور کار قرار گرفتن داد.

معاون نظارت و بازرسی صمت لرستان اضافه کرد: همچنین با توجه به رسیدن به ماه مبارک رمضان، همزمان طرح بازرسی ویژه این ماه مبارک در دستور کار قرار دارد که بر کالاهای مرتبط با جمله خرما، زولبیا و بامیه، شکر و با همکاری … دستگاه های نظارت ویژه ای اعمال خواهند شد.

انتهای پیام