زاز طرح فروش محصولات فوق‌العاده ایران‌خودرو دیزل


به مناسبت مبعث پیامبر اکرم (ص) گروه صنعتی ایرانخودرو دیزل طی سه نوبت (برای هر خودرو در روزی خاص) برخی از محصولات خود را برای فروش فوق العاده با قیمت فوری عرضه کرده است.

به گزارش گزارش، طبق بخشنامه ارائه شده از سوی گروه صنعتی ایرانخودرو دیزل، سه محصول باری و کمپرسی ۱۹۲۴ باری و کمپرسی ۲۶۲۴ و کشنده فوتون بر اساس جدول زمانبندی با قیمت قطعی به فروش میرسد.

ایرانخودرو دیزل اعلام کرده است: ” به اطلاع عموم مردم، پیشنهادان و نمایندگیها و عاملیتهای مجاز میرساند که فروش فوقالعاده برخی محصولات ایرانخودرو دیزل به مناسبت مبعث رسول اکرم (ص) طبق زمانبندی مشخص در سایت عمومی شرکت فعال خواهد شد. ”

رح فروش خودرو باری و کمپرسی ۱۹۲۴ از ۱۰ صبح امروز (دوشنبه / ۹ اسفند ماه) ذخیره شده و تا زمان تکمیل ظرای.

فروش خودرو باری و کمپرسی ۲۶۲۴ از صبح روز چهارشنبه ۱۰ (۱۱ اسفند ماه) و فروش خودروی کشنده عکس از صبح شنبه هفته آینده ۱۰ (۱۴ ماه) فعال خواهد شد و طبق روال تا زمان تکمیل ظرفیت اسفند ادامه خواهد داشت; به محض تکمیل، شرکت حق دارد نسبت به توقف طرح اقدام کند.

قیمت خودروها قطعی است و سود مشارکت و سود انصراف از خرید به این طرح فروش تعلق نمی گیرد. فروش صرفا اینترنتی است و طبق اعلام ایرانخودرو دیزل غیر واریز وجه به صورت فیش بانکی، حواله به حساب ایرانخودرو دیزل یا دریافت چک بانکی مورد قبول نمی باشد.

همچنین لازم به ذکر استقرارهای فروش شامل اختصاص یک دستگاه خودرو به هر کد ملی مشخص با شرایط سنی حداقل ۱۸ سال، فروش برای خریدی است که طی یک سال گذشته از تاریخ ۹ اسفند ۱۳۲۴ هیچ خودرو باری و کمپرسی ۱۹۲۴، ۲۶۲۴ و کشنده فوتون خریداری شده است. نداشته باشند، خواهد بود.

زاز طرح فروش محصولات فوق‌العاده ایران‌خودرو دیزل

زاز طرح فروش محصولات فوق‌العاده ایران‌خودرو دیزل

انتهای پیام