ریک بیلس یک نقطه تصادفی سریع را در مکزیک در منطقه Flatiron باز می کند

دسته‌بندی نشده


به نظر می رسد ریک بیلس ، سوپرفان غذای مکزیکی برای برنامه PBS که برای اولین بار او را در مرکز توجه قرار داد ، شناخته شده بود ، آشپزی به زبان مکزیکیدر سال 1978 پخش شد اما در حالی که سرآشپز در شیکاگو یک امپراتوری کوچک ایجاد کرد و در سراسر کشور به خاطر کتابهای آشپزی ، غذاهای مارک Frontera ، برنامه های تلویزیونی و بنیادهای خیریه در سراسر جهان معروف است ، او هرگز رستورانی در نیویورک نداشت. تا حالا.

Tortazo حدود دو هفته پیش در نزدیکی میدان مدیسون پارک افتتاح شد ، مکانی گاه به گاه رنگارنگ ، جادار و سریع برای برج ویلیس معروف Bayless به همین نام است. قسمت اعظم این فضا در برادوی است ، جایی که خیابان Tortazo به طرز شگفت انگیزی مناسب است ، بنابراین قبل از رویدادهای زمستانی (یا یک شب غیر بارانی) به اینجا بیایید. هفته گذشته ، Tortazo مجوز نوشیدنی های الکلی دریافت کرد ، و کوکتل های de la casa ، margaritas ، پروازهای mezcal (18 تا 36 دلار) ، و آبجو و شراب در بطری ها و قوطی ها فراوان است.

مانند رستوران خواهرش در شیکاگو ، منوی NoMad Tortazo دارای کیک ، ساندویچ های مکزیکی است که روی رول نرم تلویزیون (در این مورد از D&R Central Bakery در برانکس) سرو می شود ، با لوبیا سیاه پهن شده و روی یک بشقاب برشته شده است. سرفصل در این گروه مرغ ترد میلنسای بی خلیج است که توسط دسته ای از توده های آبدار و تعداد زیادی ژالاپنیو زنده شده است. تورتا کوبا نیز وجود دارد که دارای گوشت خوک دودی ، بیکن و پنیر مخلوط است. Conchinita Pibil با شانه خوک و آبگوشت چیلی برای غوطه ور شدن ؛ و مجموعه گیاهخواری شامل قارچ سرخ شده و پنیر بز.

تورتیلا های تهیه شده از آرد دارای استیک Tortazo و قارچ قصادیلا قارچ هستند ، یک غذای خوش غذای راحت که این اشتیاق خاص را برای چیزی خوشمزه و معطر برآورده می کند. سالسای سبز موجود در این نوزاد را دور بریزید. انواع ترد ترتیلا را می توان در تمام کاسه با فلفل قرمز مرغ مناسب ، سوپ Camarones al Mojo و Tortilla رنده کرد. چیپس و گوآکاموله ، Esquites و سالاد Taqueria با صدای 1980 یکی از کلاسیک های مورد انتظار است.

تورتازو با یک واگن تایلودا با چغندر تفت داده و پنیر بز می پرید ، نسخه ای از پیتزای اوکساکان که با لایه ای از پنیر جک آب شده روی نان تست نازک و ترد کمک زیادی می کند. Tlayuda همچنین گیاهخوار است ، مانند برخی از نیش های عجیب Churro تند که وقتی با کیک خورده می شوند مانند سیب زمینی سرخ کرده عمل می کنند.

کیک میلانی ترد (14 دلار)

کیک میلانی ترد (14 دلار)

فلش

تیم مدیریت ارشد Tortazo ریشه در Eleven Madison Park و Union Square Hospitality دارد و کارکنان دوستانه ، بی حوصله و بسیار زیاد بر این اساس کار می کنند. شما از پیشخوان داخل سفارش می دهید ، یکی از آن علامت ها را روی میز خود می برید و دونده غذا و اتوبوس های شما را می آورد. این یک افزودنی عالی برای منطقه برای یک میان وعده سریع یا استراحت در خیابان با دوستان و نوشیدنی است.

تورتازو در 1123 برادوی ، بین خیابانهای 25 تا 26 واقع شده است و در حال حاضر دوشنبه تا چهارشنبه از ساعت 11:30 صبح تا 9:00 شب و پنجشنبه تا شنبه از ساعت 11:30 صبح تا 10:00 شب باز است. یکشنبه بسته شد (2122-920-3722 ؛ tortazo.com)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *