ریشه یابی و رفع بوی بد گنبدکاووسایسنا/گلستان معاون سیاسی امنیتی فرمانداری منطقه گنبدکاووس با اشاره به اینکه بوی نامطبوع شمال شهرستان گنبدکاووس متاثر از اقدامات خارج از توان کارخانه پروتئین بوده است، گفت: علاوه بر تذکر کتبی کارخانه این کارخانه باید در عرض ۲۴ ساعت تعمیر شود.

رضا اصالتی امروز در جلسه شورای ایمنی و سلامت غذا در شهرستان گنبدکاووس با اشاره به اینکه استاندار گلستان چگونه بر تکمیل واکسیناسیون دوزهای یادآور تاکید کرد، اظهار داشت: نباید اجازه دهیم وضعیت شهرستان به جایی برسد. این وضعیت دوباره. جدی سپس شات را ادامه دهید.

وی با انتقاد از عملکرد بخشداری مرکزی برای واکسیناسیون سوم و چهارم در روستاها خاطرنشان کرد: اگر خود روستاییان، اعضای شورای محل و خانواده هایشان ظرف یک یا دو هفته واکسن تقویتی را تزریق می کردند. این عدد بسیار بیشتر از این عدد خواهد بود.

معاون سیاسی امنیتی فرماندار گنبدکاووس با تاکید بر اینکه در هفته جاری عده ای از ساکنان شمال این شهرستان به وجود بوی بد اعتراض کردند، ادامه داد: پیگیری و همکاری منطقه و شهرستان. در شورای محل منشا بو کارخانه، پروتئین و… شناسایی شد و به خود کارخانه اخطار کتبی داده شد که باید آن کار را اصلاح و جبران کند که در کمتر از ۲۴ ساعت رفع شد. . .

اصالتی با اعلام اینکه با نهادهای نظارتی و اجرایی که سلامت انسان و محیط زیست را به خطر می اندازند برخورد جدی دارند، گفت: اقتصاددانان باید تمام فعالیت های خود را بر اساس قانون و رعایت الزامات زیست محیطی انجام دهند و بدانند در این شرایط دولت پشتیبان قدرتمندی است آنها سازنده خواهند بود.

وی با انتقاد از عدم حضور مدیران در جلسه شورای سلامت محل و اعزام نماینده به جلسه افزود: به جز رئیس اداره ورزش و جوانان که با اطلاع فرماندار منطقه در جلسه حاضر نشدند. . میهمانانی که از کشور می آیند، سایر مدیرانی که در جلسه حضور ندارند باید پاسخگوی علت غیبت خود باشند.

در این جلسه رئیس سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، رئیس اداره بهداشت، رئیس دادگاه انقلاب و جمعی از مدیران و نهادهای مرتبط و اعضای شورای سلامت منطقه حضور داشتند. .

در انتهای پیام