رید کالای ایرانی باید به یک فرهنگ غالب تبدیل شودایسنا/ البرز معاون هماهنگ کننده دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه امام حسن مجتبی علیه السلام استان البرز گفت: تولید داخلی ها باید به کیفیت بخشی تولید کنند خود اهتمام بیشتری داشته باشند و در این زمینه جستجو کنند تا مردم هم برای خرید بیشتر ترغیب شوند.

حجت الاسلام والمسلمین سیداحمد رسولی در بازدید از کارخانه لوازم خانگی مادیران در منطقه ویژه و فرودگاه بین المللی پیام اقتصادی با تاکید بر حمایت از کالای ایرانی گفت: نباید همه مشکلات کشور را به بیرون و تحریم های ظالمانه پیوند داد، بلکه باید بیش از گذشته باشد. به توانمندی‌های داخلی توجه جدی می‌کند، چرا که کشوری که از ارائه‌دهنده‌های داخلی آن‌گونه است که حمایت نمی‌شود و در صورت رفع مشکل تولید، شاهد شکوفایی در اقتصاد است.

حجت الاسلام والمسلمین رسولی با تاکید بر اینکه دولت و مردم در حمایت از کالای ایرانی وظایفی دارند اضافه می کند: شاید دور از حقیقت باشد که نباید از وظایف دولت در قبال اقتصاد کشور، کمتر از وظایف دولت ها در این زمینه استفاده کرد و مردم هم باید از کالای ایرانی حمایت کنند. کنند و فرهنگ خرید کالای ایرانی به یک فرهنگ غالب تبدیل شود.

حجت الاسلام والمسلمین رسولی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در حمایت از کالای ایرانی و تولیدکننده های داخلی گفت: داخلی ها باید به کیفیت تولیدات خود اهتمام داشته باشند و در این زمینه تلاش کنند تا مردم هم برای خرید بیشتر ترغیب شوند.

گفتنی است شرکت مادیران در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام اقدام به راه اندازی کارخانه های لوازم خانگی است و همین موضوع باعث ایجاد فرصت های شغلی جدید نیز برای کارجویان می شود.

مادیران به طور مستقیم ۴۰۰ نفر را در بزرگترین کارخانه تولید لوازم خانگی استان البرز به کار کر

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری