[ رژیم کانادایی ] بهتر است بدانید که او اصلاً کانادایی نیست

دسته‌بندی نشده


مثل همیشه ، دست به غذا زدم و منتظر ماندم تا غذا بیاید و مورد حمله قرار گیرد. بطری آب سیب و هویج را دیدم که یک کاسه ماست جلوی او بود. او هم نشسته بود و به آنها نگاه می کرد. به پسر عمویم زنگ می زنم. گویی منتظر مجوز برای ترک روزه هستید. اما در واقع او منتظر ناهار بود ، که رازیانه چرب و خاله چیلی بود و با برنج سرو می شد.

برایم سوال بود که چرا می خواهد آب سیب هویج را با رازیانه بخورد؟ این سه وجه مشترک چیست؟ بعد با خودم گفتم: چه داری؟ ایر…

خلاصه من خیلی گرسنه بودم. به محض اینکه بشقاب پلو را پر کردم و در یک کاسه رازیانه فرو رفتم ، او را دیدم که آب سیب و هویج را در یک لیوان دو فنجانی ریخت. او دو فنجان می خورد و کمک می کند.

طاقت نیاوردم هنگام غذا خوردن ، از او پرسیدم چرا غذا نمی خورد.

او گفت: “نمی توانم ،” انگار صدای او از ته چاه پخش شده است. در چهارمین روز رژیم باید فقط آب میوه و ماست بخورم.

چربی گردو را در دهانم مالیدم و پرسیدم: “نهااااااار؟” بعد گفتم انشاءالله صبحانه خوبه؟

اره گفت. یک فنجان قهوه ، یک حبه قند و یک ورقه نان تست.

نه تنها این ، من نگران او بودم. الان گفتم باشه؟

او گفت بله.

من هم در ذهنم گفتم که از رنگ زرد صورت که با رنگ سال همخوانی دارد ، مشخص است که خوب است.

به طور خلاصه ، من فهمیدم که پسر عموی ما توسط رژیم کانادا گرفتار شده است. جالب اینجاست که او خودش می داند رژیم کانادایی رژیم بسیار سنگینی است که بسیاری از کارشناسان با آن موافق نیستند ، اما می گوید من چاره ای ندارم و طبق عید باید وزن کم کنم. در اینجا ضرب المثل “مرا بکش و زیبا کن” آمده است.

کسی نیست به او بگوید ، اوه ، من 30 سال است که با این همه بزرگی و چاقی کار می کنید ، اکنون رژیم 15 روزه کانادا همه چیز را می سوزاند ، درست است؟ !!!

رژیم کانادا از ما چه می خواهد؟

او می گوید با رعایت این رژیم غذایی کانادایی تا 15 روز دیگر به وزن ایده آل خود می رسد. و در میان کسانی که می خواهند در کوتاه ترین زمان ممکن وزن خود را کاهش دهند ، این رژیم طرفداران خود را دارد.

با دیدن برنامه رژیم غذایی روزانه او ، احساس ضعف کردم ، حتی اگر تا جایی که می توانستم غذا می خوردم. آنها برنامه را بسیار سختگیرانه و وحشیانه نوشتند. وصیت نامه واقعاً می خواهد شما آن را نگه دارید.

صبحانه فقط قهوه یا چای با یک حبه قند است. یک روز آنها یک پذیرایی می کنند و یک ورقه نان تست به آن وصل می شود. من شخصاً با کل بسته احساس سیری نمی کنم.

برای ناهار ، در بهترین حالت ، نیمی از سینه مرغ به صورت پخته یا کبابی با سالاد و آب لیمو مصرف می شود. بیشتر شبیه یک میان وعده است. در برخی از روزها ، باید یک یا دو تخم مرغ آب پز ، ماهی کبابی یا چند ورقه سوسیس بخورید.

برای شام ، 300 گرم گوشت یا مرغ آب پز ، یا فقط سالاد کرفس و کلم و سس آب لیمو ، پنیر رژیمی ، هویج و تخم مرغ آب پز.

نکته ای که توجه من را به خود جلب کرد این بود که اگر امشب به شما اجازه خوردن گوشت آب پز داده شد ، شب دیگر محکوم به خوردن سالاد کرفس هستید. گویی یک شب می خواهد شما خوب بخوابید. فقط روی آب لیمو اصرار دارد. به این فشار می گویند.

به نظر من ، این شکنجه به نظر می رسد ، اما دختر عمه جان قبول کرد و مجبور شد دستورالعمل های رژیم کانادا را به مدت 12 روز و 3 روز ، همانطور که می گویند ، دنبال کند تا یک رژیم تثبیت کننده داشته باشد.

مخالفان این رژیم از حامیان بسیار پایین تر هستند. این بدان معناست که موارد بیشتری وجود دارد. که برای من هم منطقی به نظر می رسد.

قوانین دیکتاتوری کانادا (رفتار خود را زیر نظر داشته باشید)

تعدادی قانون در این حالت وجود دارد که اگر آنها را رعایت نکنید ناراحت خواهید شد.

اگر یک بار به اشتباه شیطان را لمس کردید یا رژیم غذایی خود را فراموش کردید ، یک تکه شکلات آب نبات خوردید که در رژیم غذایی شما وجود ندارد ، از رژیم کانادا اخراج شده اید و اخراج شده اید تا به بی عدالتی خود فکر کنید و دو ماه فرصت دارید. شما زمین ندارید (نمی دانم چرا رهبر کره شمالی جلوی چشم من ظاهر شد).

میان وعده T ، ممنوع (من با تنقلات زندگی می کنم).

الکل T ، شیرینی ، روغن ، سس ، شکر ، کربوهیدرات ، چربی ، غلات ، ممنوعیت.

عمداً یا ناخواسته در مصرف غذای روزانه خود دخالت نکنید.

یک قاعده خوب این است که شما مجاز هستید هر مقدار که می خواهید آب بنوشید. (خود مردم می دانند که مردم در خوردن آب تنبل هستند. نه ، خدای نکرده شیر آب را باز کنیم).

قانون خوب دیگر این است که افراد مبتلا به فشار خون بالا ، بیماری قلبی ، زخم معده و سایر بیماری ها اجازه ورود به رژیم کانادا را ندارند. (خسته نباشید)

حیوانات خانگی رژیمی کانادایی که در آبهای اقیانوس اطلس قایقرانی می کنند

داشتن رژیم غذایی منظم و دقیق بسیار خوب است و این مشکل در این رژیم قابل توجه است (البته بسیار سختگیرانه است ، کمی انعطاف پذیری نیز بد نیست). اما فقط به طور منظم و دقیق نشان می دهد که چه چیزی بخوریم. با این حال ، محتوای آن مواد مغذی اصلاً اصولی و منطقی نیست. وقتی جزئیات را می خوانید ، قلب شما به پرس غذای مناسب می افتد.

  • ابتدا کربوهیدرات ها و چربی ها به طور کامل از غذا حذف می شوند. دو منبع اصلی انرژی در بدن رد شده است و هیچ منطقی در پشت آنها وجود ندارد. خبری از میوه نیست البته به جز آب سیب هویج در روز چهارم در وسط فسیل های ما.
  • صبح ، وعده این پادشاه مهم وعده ها در این حالت به راحتی نادیده گرفته می شود. آیا می توان متابولیسم بدن را با یک حبه قند و یک فنجان قهوه محقق کرد؟!
  • این رژیم غذایی بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن را تأمین نمی کند. به عنوان مثال ، بدن دچار کمبود شدید ویتامین B است ، که هیچ تاثیری جز ریزش مو ندارد. نه وزن کم می کنید ، نه سریع لاغر می شوید.
  • شما چند سال دارید؟ این نیازهای کالری روزانه شما را در نظر نمی گیرد. مردم رژیم سختی نوشتند. صرف نظر از جنسیت آنها؟ آیا آنها جوان هستند یا نه؟ آنها به چند کالری در روز نیاز دارند؟ وزن آنها در حال حاضر چقدر است و می خواهند به چه وزنی برسند؟ او برای همه نسخه نوشت.

حداکثر میزان کالری مورد نیاز این رژیم بین 600 تا 800 کالری است. در حالی که نیاز افراد به کالری بستگی به سن آنها و وضعیت جسمانی آنها دارد ، موارد بسیار دیگری نیز وجود دارد. اگر همان 600-800 کالری بخورید ، خیلی سریع آنها را از دست خواهید داد.

  • و یکی دیگر از اشکالات مهم تفاوت کالری است که وعده های رژیم غذایی امروزی دارد. یک روز غذای پر کالری ، روز دیگر کالری کم. این نوسانات باعث شوک بد بدن می شود.
  • یکی از آثار بد این رژیم غذایی در طول روز شدت احساس گرسنگی است که تأثیر عجیبی بر خلق و خو ، تمرکز و ظرفیت کار دارد. این پسر عموی عصبانی و سرزنده من تبدیل به یک عروسک زرد شد که به نظر می رسد او را به اشتباه به لباس های رنگارنگ ماشین لباسشویی انداخته است. ضعیف و زرد و مچاله شده. اعصاب بسته حتی با 3 اونس عسل نیز نباید خورده شوند.
  • خستگی عضلات یکی دیگر از موارد ناخوشایند است که در طول این رژیم اتفاق می افتد. وقتی بدن می بیند که در حال کاهش وزن است ، در طول روز چربی جمع کرده و ماهیچه های ضعیف را برای انرژی می سوزاند. و هنگامی که رژیم غذایی پاسخ نمی دهد ، وزن اضافی با ماهیچه ها باز نمی گردد. زیرا چربی با میل شما را در آغوش می گیرد. به خصوص چربی سرسخت اطراف شکم.
  • کاهش وزن سریع نیز ناشی از از دست دادن آب متوسط ​​بدن به همان اندازه قوی است. این به خودی خود دسته ای دیگر از دسته ها مانند سردرد ، سرگیجه و تار را مشاهده می کند و در نتیجه باعث ایجاد عوارض جانبی در آب می شود.
  • به گفته پسر عموی من ، ورزش و ورزش نیز برای این دوره وجود داشت. با این حال ، او آنقدر بی روح بود که فعالیت های روزمره را با درد انجام می داد ، چه برسد به ورزش.
  • هرجا به این رژیم نگاه می کنم ، هیچ مبنای علمی نمی بینم. کسانی که این رژیم کانادایی را طراحی و اجرا کردند ، والدین آنها ، به نظر من ، کانادایی نبودند ، فکر نمی کردند که کاهش وزن غیرطبیعی که در 15 روز اتفاق افتاده است ، در همان 15 روز بازگردد؟!

در پایان ، اجازه دهید یک کلمه آخر را بگوییم:

اگرچه درباره آسیب و از دست دادن این رژیم مطالب زیادی گفته شده است ، اما بسیاری از مردم به ساختن این رژیم و موفقیت آن اعتقاد داشتند. عوامل زیادی ممکن است در این موفقیت نقش داشته باشند ، و این دلیل جدی برای اثبات خوب بودن این رژیم نیست. این افراد توانستند شرایط جسمانی خاصی برای تحمل این 15 روز داشته باشند و خود را به آن 15 روز محدود کردند و سپس رژیم معمولی را دنبال کردند.

اما اساساً ، مردم این رژیم زمان زیادی را صرف رویارویی با آسیب های آن نمی کنند. بنابراین خوب است که به علم ضعیف کودک اعتماد کنیم و از روش ها و تکنیک های مورد تایید علم پیروی کنیم. حرفه ای هایی که سالها مطالعه کرده اند و چراغ می خورند تا روزی به شما کمک کنند. اگر می خواهید شیوه زندگی خود را تغییر دهید ، به آنها اعتماد کنید که آنها به شما توصیه می کنند تا با توجه به وضعیت جسمانی خود وزن خود را کاهش دهید یا حتی وزن خود را افزایش دهید.

هر چه کاهش وزن کندتر و اصولی تر باشد ، ثبات آن بیشتر است. و برای کاهش وزن در اصل ، عصبانی شدن در مرکز کنترل گرسنگی در مغز شما دیگر راه چاره نیست. همزمان با ارائه رژیم غذایی سالم و منطقی با تنقلات خوب به بدن ، باید تمرینات لازم و اساسی را زیر نظر مربی انجام دهید تا به نتیجه دلخواه برسید. اجازه دهید افکار شما را آسان کنم: رژیم بدون سلامتی شما را سالم نمی کند.

حالا می توانید از خودتان برایمان بگویید؟ آیا حاضرید بدن خود را به خطر بیندازید فقط برای اینکه در خانواده خوب به نظر برسید؟ نظر شما در مورد رژیم کانادا چیست؟ آیا این را تجربه کرده اید؟ اگر فکر می کنید من اشتباه می کنم ، خوشحالم که اشتباه کردم. منتظر پیام شما هستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *