رژیم لاغری سریع – زندگی ایده آل کویتوس

دسته‌بندی نشده


این هنگام یافتن بهترین رژیم کاهش وزن برای کاهش وزن مطرح می شود و هرگز قرص ها و مکمل های کاهش وزن را که این روزها در همه جا مشاهده می کنید انتخاب نکنید. اگر می توانید رژیم لاغری سالم و مناسب را با یک برنامه ورزشی ترکیب کنید ، این برنامه ممکن است بهترین و سریع ترین راه برای کاهش طبیعی وزن باشد. یکی از اولین و مهمترین مواردی که هنگام انتخاب رژیم کاهش وزن باید به آن توجه کرد این است که راهی برای کنار گذاشتن غذا یا خوردن نامنظم وجود ندارد. اگر فکر می کنید خوردن یک یا دو وعده غذایی و خوردن وعده های غذایی سنگین در روز به شما کمک نمی کند ، باید بدانید که در اشتباه هستید. شما همچنین باید برای کاهش وزن یک هدف واقع بینانه داشته باشید و برای رسیدن به آن تلاش کنید. همیشه به یاد داشته باشید که تنها می توانید پس از انجام برخی ورزش ها و برنامه غذایی متعادل و سالم به بدن خود فشار وارد کنید.

یکی از رایج ترین رژیم های غذایی برای افرادی که می خواهند وزن خود را از دست بدهند ، رژیم جنرال موتورز است که یکی از بهترین برنامه های رژیمی است که می توانید از منابع مختلف پیدا کنید زیرا سریع ترین و طبیعی ترین راه برای کاهش وزن بدون مکمل یا رژیم غذایی است. قرص لاغری ارائه می دهد جنرال موتورز یکی از بزرگترین شرکت های خودروسازی است که برنامه تغذیه ای با عنوان رژیم جنرال موتورز یا رژیم غذایی GM را معرفی کرده است که توسط بسیاری از مشاغل و موسسات آموزشی دنبال می شود. این رژیم لاغری به ارتقاء سلامت افرادی که در شرکت ها ، مدارس ، دانشگاه ها و سایر صنایع کار می کنند کمک می کند. این برنامه رژیم غذایی برای همه گروه های سنی شناخته شده است و حتی گفته می شود که بسیاری از افراد با رعایت این رژیم غذایی تا 8 کیلوگرم در هفته وزن کم کردند.

شاید بسیاری از شما به دنبال راه هایی برای کاهش وزن بدون مشکل بوده اید. ممکن است ورزش های مختلفی را تجربه کرده باشید ، از یوگا گرفته تا دویدن و بدنسازی ، اما نتوانسته اید چربی های اضافی بدن را از بین ببرید. اگر اضافه وزن یکی از نگرانی های اصلی شما است ، برنامه رژیم غذایی GM ممکن است پاسخگوی مشکل شما باشد.

طرح قدرت جنرال موتورز
اگر آمادگی شروع برنامه غذایی GM را دارید ، ابتدا باید ذهن خود را آماده کنید. احتمالاً فقط می توانید یک برنامه کاهش وزن را با موفقیت اجرا کنید و با یک ذهن آرام و کنترل شده وزن خود را کاهش دهید. این رژیم غذایی به مدت یک هفته است و شما فقط می توانید از غذاهای مشخص شده استفاده کنید. گفته می شود که با رعایت دقیق این رژیم غذایی می توانید 5 تا 8 کیلوگرم وزن خود را کاهش دهید.

مهمترین نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که نباید گرسنگی بکشید. گرسنگی اثر معکوس دارد و در پایان برنامه به جای کاهش وزن ، افزایش می یابد. این برنامه مقدار و نوع دقیق غذا را ارائه می دهد تا مطمئن شوید همیشه سیر هستید. بسیاری از افرادی که از این رژیم پیروی کرده اند تعجب کرده اند که چگونه رژیمی که نمی خواهد آنها به طور م starثر گرسنگی بکشند تا وزن خود را کاهش دهند. اما نگران نباشید ، فقط به دستورالعمل های این رژیم غذایی گوش دهید و آنها را با دقت دنبال کنید.

رژیم لاغری 7 روزه برای کاهش وزن 8 کیلوگرم
اولین روز رژیم: میوه تازه
اولین روز در این رژیم کاهش وزن سریع است زیرا شما فقط می خواهید وارد دنیایی شوید که درک کند چگونه می توانید وزن خود را کاهش دهید. این رژیم می گوید اولین روز برنامه شما باید به میوه اختصاص داده شود. شما می توانید به اندازه موز تا جایی که می توانید میوه بخورید ، به جز موز. میوه هایی مانند هندوانه و طالبی عالی هستند. همچنین باید 8 تا 12 لیوان آب بنوشید و مطمئن باشید که به هیچ غذای دیگری حتی سبزیجات خام یا پخته دست نزنید. اگر می خواهید این برنامه برای شما مثر باشد ، فقط باید در روز اول به اندازه دلخواه از میوه استفاده کنید. وقتی احساس گرسنگی می کنید ، میوه بخورید و البته آب بنوشید.
روز دوم رژیم: سبزیجات
روز دوم به شما این امکان را می دهد که در طول روز به میزان دلخواه سبزیجات ، چه خام و چه پخته مصرف کنید. البته مراقب باشید برای سرخ کردن سبزیجات از روغن استفاده نکنید. توجه داشته باشید که سیب زمینی نیز بخشی از این سبزیجات است و بهتر است آن را در ابتدا به صورت پخته یا دم کرده میل کنید تا کربوهیدرات های آن در طول روز بسوزد و مصرف شود. برخی از بهترین سبزیجاتی که می توانید در روز دوم رژیم غذایی خود استفاده کنید عبارتند از لوبیای پخته ، هویج سبز یا آب پز ، کلم بروکلی ، خیار ، کاهو ، کلم پخته و خام و موارد مشابه. مطمئناً سیستم گوارش شما در این روز کمی متفاوت از روزهای عادی کار می کند و می توانید بیشتر به توالت بروید. در روز دوم ، نوشیدن روزانه 8 تا 12 لیوان آب را فراموش نکنید.

سومین رژیم کاهش وزن: پوست سالم با میوه و سبزیجات
روز 3 برنامه رژیم GM به شما این امکان را می دهد که در طول روز هم سبزیجات و هم میوه بخورید. اما مراقب باشید سیب زمینی با سبزیجات و موز با میوه نخورید. می توانید صبح میوه و سبزیجات را عصر بخورید یا برعکس. ترکیب این موارد بستگی به شما دارد. به یاد داشته باشید که 8 تا 12 لیوان آب بنوشید.

چهارمین روز رژیم لاغری: موز و شیر
روز چهارم می تواند برای بسیاری جذاب باشد. شما می توانید از 8 تا 12 موز و حداکثر 3 لیوان شیر در روز بخورید. ممکن است نگران باشید که این برنامه ممکن است شما را گرسنه کند ، اما در پایان روز احساس سیری کامل خواهید کرد. شما باید این قسمت از موز و شیر خود را تقسیم کنید تا در هر زمان و هر زمان احساس گرسنگی نکنید. به عنوان مثال ، صبح یک موز و یک لیوان شیر ، بعد از ظهر یک لیوان شیر و چند عدد موز ، عصرها 3 عدد موز و شب یک لیوان شیر و بقیه موز بخورید. اگر این برنامه را دنبال کنید ، در طول روز به هیچ وجه احساس گرسنگی نخواهید کرد.

پنجمین روز رژیم لاغری: گوجه فرنگی
روز پنجم روزی است که می توانید یک مهمانی کوچک برای خود داشته باشید. شما می توانید یک فنجان برنج برای ناهار این روز و شش تا هفت گوجه فرنگی در روز بخورید. از آنجا که بدن شما می تواند مقادیر زیادی اسید اوریک تولید کند ، بهتر است مصرف آب خود را به 12 تا 15 لیوان افزایش دهید.

روز ششم رژیم لاغری: یک فنجان برنج
می توانید این روز یک فنجان برنج برای ناهار میل کنید و بقیه روز را مانند روز سبزیجات بگذرانید. این روز حتما 8 تا 12 لیوان آب بنوشید. مطمئناً احساس سبکی بیشتری خواهید کرد و بدون شک سیستم گوارش شما تقویت شده است.

هفتمین روز رژیم لاغری: آب میوه و سبزیجات
این آخرین روز برنامه غذایی GM است. در این روز شما مجاز به خوردن یک فنجان برنج و سبزیجات و آب میوه هستید. این بهترین روز کل هفته شما خواهد بود.

شما قطعاً متوجه کاهش وزن بسیار خوبی در بدن خود خواهید شد و هیچ کاری جز اجرای برنامه میوه ، سبزی و آب انجام نداده اید. این برنامه تغذیه مزایای دیگری نیز به شما می دهد. متوجه خواهید شد که پوست شما بسیار روشن تر از قبل است و سیستم گوارش بسیار بهتر از قبل عمل می کند. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که 4-5 پوند یا بیشتر وزن کم کنید. برای همه کسانی که از گرسنگی برای کاهش وزن خود استفاده می کنند ، این سالم ترین و سریع ترین راه برای کاهش وزن است.

توجه: قبل از شروع هرگونه رژیم غذایی ، حتماً برای کاهش وزن با پزشک خود مشورت کنید.

برای آگاهی از اسرار زیبایی ، سلامت و تناسب اندام ، روی مقالات زیر کلیک کنید:

جدیدترین رژیم غذایی برای پاسخ به سوال “چگونه وزن کم کنیم”

تقویت لب با تزریق ژل به لب

برجسته سازی گونه با تزریق چربی به گونه ها

رفع چین و چروک صورت با تزریق بوتاکس

بزرگ کردن سینه با استفاده از دندان مصنوعی

ماساژ درمانی درد عضلانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *