رویدادهای اخیر انگیزه ای برای درک اینکه کجای ما نادیده گرفته شده استایسنا/ همدان مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری منطقه همدان با بیان اینکه تحرکات اخیر در دو موضوع اجتماعی و اقتصادی و همچنین مسائل امنیتی رخ داده است، گفت: اتفاقات اخیر بسیار شوکه کننده بود. در جاهایی که ما مغفول مانده ایم و آنها هستند، اصول اولیه انقلاب و امام راحل (ره) را آن طور که باید تبیین نکردیم.

مسلم مسلم روز دوشنبه ۱۱ آبان ماه در مراسم تکریم و معارفه فرماندار مرکزی اسدآباد که در محل سالن اجتماعات مدیریت این شهرستان برگزار شد، گفت: هدف دشمن در خشونت های اخیر ایجاد اکثریت قابل مشاهده با بهره گیری از قدرت است. رسانه، عکس‌ها و ویدیوها با استفاده از سایت محبوب والناگار.» ما باید این را بدانیم.

وی افزود: در دو سال شیوع بیماری کرونا، دولت گذشته مدارس، مساجد، مساجد و مساجد را به دلیل کرونا بدون نیاز به آموزش و سواد رسانه‌ای تعطیل کردند، کلاس‌های درس مدارس و دانشگاه‌ها را بصری کردند. به هر دانش آموز یک تبلت و یک تلفن همراه داده شد.

وی تصریح کرد: در شرایط انتقالی مدارس و دانشگاه ها، والدین و نیروهای انقلابی حضور پررنگی در اینترنت نداشتند و اینترنت برای نفوذ دشمن در ذهن جوانان و جوانان ما بسیار خوب شده است. سرزمین بکر.ذهن جوانی ما در فضای میانی دست دشمن بود.به او دادیم.

وی در ادامه گفت: متاسفانه کم توجهی به اینترنت و بی توجهی به اینترنت باعث شده دسترسی رسانه های ما به این فضا کم شود و نفوذ رسانه های دشمن بیشتر شود.

مدیر کل سیاسی، انتخابات و حوزه های ملی منطقه حمار یادآور شد: جوانان و جوانان دستگیر شده در اغتشاشات اخیر که از شهید چمران، سردار سلیمانی، شهید حمدانی و شهدای نام آور اطلاعی ندارند، این نشان دهنده افول است. نفوذ ما در رسانه ها و نفوذ رسانه های دشمن در حال افزایش است که این را می توان در دولت دانش و حمله به جوانان مشاهده کرد.

وی خاطرنشان کرد: وقتی مقام معظم رهبری جهاد تبین دارند به این معنا نیست که من مسئول هستم و من، پدر، مادر یا معلم باید جهاد پشت آن را توضیح دهیم، هر کدام از ما می توانیم جهاد را شروع کنیم تب ما. خانه ها.

وی با تاکید بر اینکه باید پذیرفت که از این مسائل غفلت کرده ایم، گفت: انقلاب ما پایه و اساس محکمی داشت و از کوچه و خیابان و کشتار مردم بیگناه و قربانیان نبود، انقلاب ما بود. آنها را با باروت و چاقو اعدام کردند و قتلی در کار نبود.

وی ادامه داد: خشونت اخیر، جنگ جناحی علیه ایران اسلامی از سوی مخالفان و دشمنان است و این جنگ در عرصه های رسانه ای، اقتصادی و اجتماعی دست به دست هم داده است تا این مکان و فضا هزینه کند. .

وی خاطرنشان کرد: بحران‌های اخیر مجموعه‌ای از جنگ‌ها علیه نظام جمهوری اسلامی بود که برخی از آنها ناشی از غفلت و ناکامی و برخی از آنها توطئه دشمن بود که زمینه ساز اقدامات و تحریکات بود.

وی با تاکید بر تقویت و دانش آفرینی در رسانه ها ادامه داد: به گفته وزیر ارشاد اسلامی رسانه دیگر ابزار قدرت نیست، رسانه امروز خودش قدرتمند نیست، بلکه رسانه ای موثر و تاثیرگذار است و مطمئنا موثر خواهد بود در این سایت به درستی کار کرده است.

وی خاطرنشان کرد: مشکلات اقتصادی وجود دارد اما اگر کسی دست روشن دشمن را در آن اتفاقات نمی بیند و این مشکلات را فقط مشکلات اقتصادی به وجود آورده است، کاملا اشتباه است و باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

وی در سخنان خود به بارش اخبار جعلی که در رسانه های ماکان می بارد اشاره کرد و خاطرنشان کرد: یکی از رسانه های مکانی در مدت ۴۸ ساعت بیش از ۲۷ هزار خبر جعلی علیه جمهوری اسلامی در ایران به نمایش گذاشته است. این امر توسعه سواد رسانه های اجتماعی را تا حد امکان ضروری می کند.

وی با تاکید بر اینکه نباید از تئاتر فرهنگی غفلت کرد ضمن اینکه نگاه ویژه ای به هزینه های فرهنگی داشت، گفت: اگر تبیین جهاد را شروع نکنیم خانه هایمان را از دست داده ایم بنابراین بحث تبیین باید جهاد باشد. دو برابر کنید و از آن غافل نشوید

وی با بیان اینکه دشمن نمی‌خواهد جامعه اسلامی در کنار هم، دوستانه و دوستانه باشد، گفت: دشمن تلاش کرد تا اربعین حسینی را به عنوان یکی از دستاوردهای ایران در آشوب و اغتشاش اخیر پیاده‌روی ۲۵ هزار نفری کند. غبارآلود کردن فضا، اسلام و حضور قدرتمند رئیس جمهور و چهره سردار سلیمانی را نباید دستاورد دیگری در سازمان بین المللی دانست.

وی ادامه داد: رسانه های معاند و دشمنان با اخبار جعلی و گمانه زنی ها در مورد وضعیت بد ولی فقیه کشور سعی در سرکوب ملت ایران اسلامی کرده اند و در ایران نیز دیدار مقام معظم رهبری با رهبر معظم انقلاب. نیروی انتظامی و سخنرانی قدرتمندی که در این جلسه ایراد کرد. Kutiri-Kuteen و رسانه های خبری.آنها تاثیر خود را بر جهان آشکار کرده اند.

وی پیوستن رسمی جمهوری اسلامی به معاهده شانگهای را رویدادی مهم برای توسعه اقتصاد ایران در آینده نزدیک دانست و گفت: راهپیمایی اربعین، حضور مقتدرانه رئیس جمهور در سازمان بین المللی، توافقنامه شانگهای. ، همه این اتفاقات اتفاقات خوبی برای خوشحالی است، متاسفانه اخیرا در هوای غبارآلود دیده نمی شود.

وی یادآور شد: تفسیر جهادی حوصله، دانش روزنامه نگاری و تحقیق زیادی می خواهد و این امر مستلزم مترجمان بزرگ در کشور است که امیدواریم بتوانیم این کار را انجام دهیم. پیدا شدن بسیاری از سیاستمداران در شب انتخابات و اکنون معلوم نیست که کجا هستند، باید ناراحت کننده باشد؟

دبیر ستاد مرکزی منطقه آبادآباد ضمن سخنانی به مناسبت تصدی مسئولیت خود به عنوان فرماندار بخشدار مرکزی منطقه آبادآباد گفت: توجه مردم اولین چیزی است که از مسئولان انتظار می رود و مردمی که مشکل دارند باید حل شوند. زیرا این کار ما را برکت خواهد داد.

وی با تاکید بر مسائل فرهنگی و اجتماعی یادآور شد: توجه ویژه به کمیته آموزش و پرورش و شورای فرهنگی و جذب معلمان علاقه مند به مسائل اسلامی و دینی و رفع مشکلات آنان تا نسل آینده بصیر و فهیم باشند. به جامعه برسند

دانش شاهسوند فرماندار سابق نیز در این باره گفت: استاندار سابق به دلیل مسائل اداری و کاری مجبور به بازگشت به دفتر قبلی خود شد که از این بابت بسیار قدردان هستیم و از استاندار جدید نیز قدردان هستیم و هدف علی فلاح خدمت او مردی با اخلاق، خوب، با تجربه است، فردی ارزشمند است که امیدواریم به استاندار منطقه کمک کند.

به گزارش ایسنا، در نهایت علی فلاح به عنوان مدیر جدید بخشداری اسدآباد معرفی و از خدمات ارزنده دانش شاهسوند که ریاست سابق این بخشداری را برعهده داشت، قدردانی شد.

در انتهای پیام