رونمایی از «ماکارونی با سُس مشاعره»نشست معرفی و گفت‌وگو درباره رمان نوجوان «ماکارونی با سُس مشاعره» نوشته زهره مسکنی برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، این نشست با حضور شهرام اقبالزاده، نویسنده مترجم و نویسنده ادبیات کودکان و نوجوانان، فاطمه رضایی، مجله سردبیر “رشد روشن” و اجرای مصطفی علیزاده، و از ساعت ۱۵ روز پنجشنبه ۱۲ اسفند در شهر کتاب ایرانشهر. نشانی خیابان نجات‌الهی (ویلا)، کوچه عبیدی (ششم)، شماره ۱۵ برگزار می‌شود.

«ماکارونی با سس مشاعره» که در صفحه ۲۱۳، ۱۰۰۰ با شماره نسخه نسخه و قیمت ۶۰ هزار تومان در انتشارات پیدایش منتشر شد، درباره چند نوجوان دختر و پسر است که رویدادهای زندگی آنها و خانواده هایشان جریان داستان را رقم میزند; اما محور اصلی آن بر پایه تندرستی جسمی و سلامت روانی افراد در عصر حاضر قرار گرفته است.

در اینجا برخی از کارهایی که برای شروع باید انجام دهید آورده شده است:

ما سه نفر بودیم. یکی‌مان کمی تپل بود. هر بار هم که تصمیم گرفتم لاغر شود و موفق نشد می‌گفت ماه هم وقتی خیلی خوب است از هلال. یکی دیگر را اگر رهایش می‌کردی از دیوار راست بالا می‌رفت و همیشه روی اعصاب بود. سومی اما انگار مامان دوتای دیگر بود: «باید این کار را بکنیم. نباید آن کار را بکنیم … »تا اینکه یک روز سر و کله‌ نفر چهارمی پیدا شد که بعدها فهمیدم کمی با ما سه.

زهره مسکنی عضو انجمن نویسندگان کودک و نوجوان است و پیش از این علاوه بر مجموعه داستان بزرگ «زن کاغذی» آثاری چون «هدیه های مادربزرگ»، «سفر به شهر بازی»، «میهمانی توتفرنگی»، «ماجرای روز برفی»، آسمان کجاست؟ «بوق، بوق، رسیدیم»، «یه پله و دو پله»، «مورچه‌ها توی ماشین»، «مورچه‌ها و چراغ عابر» و … رک.

انتهای پیام