روسیه به دنبال کنترل کنگره به مرکز جاسوسی علیه مسکو استایسنا / آذربایجان شرقی امام جمعه تبریز با اشاره به جدال روسیه و چندین روز اخیر، گفت: روسیه می‌خواهد تا آنجا پیش از این که مرکز جاسوسی باشد، کنترل شود و این کار منجر به درگیری شود اما در این رابطه منطقه را تهدید می‌کند. ناتو است.

حجت الاسلام و المسلمین سید محمدعلی آلهاشم در خطبه های نماز جمعه این هفته تبریز، با اشاره به مشاجره اخیر روسیه و آمریکا و انجام عملیات گرفته شده، گفت: احکام توسط پوتین در سایت منتشر شده است و پوتین نیز برای حفظ صلح در مناطق به وزارت خارج از کشور. دستور داده تا این دو منطقه ایجاد شود ولی رئیس جمهور روسیه راه سوم یعنی به رسمیت شنا.

به گزارش ایسنا، وی با اشاره به سفر رئیس جمهور به قطر، افزود: سفر رئیس جمهور به قطر از منظرهای مهم وجود دارد که میزبانی جام جهانی و تامین امنیت گاز جهان، موجب شده تا کشور سه میلیون قطر به دنبال ایفای نقش داشته باشد. یک بازیگر بزرگ در دنیا شود.

وی ادامه داد: جو باید، رئیس جمهور آمریکا، قطر را کشور راهبردی آمریکا در خارج از ناتو نامیده است، از اینرو امیر قطر در نظر دارد تا علاوه بر حفظ اتحاد خود با آمریکا، روابط را بازیگران بزرگ منطقه را ارتقا دهند و ببخشند. در برابر رقبای خود موقعیت بهتری را از آن خود کند.

وی گفت: قطر یکی از سه ضلع مثلث قدرت در گاز و یکی از ارکان اوپک گازی است به طوری که شراکت ایران و قطر در میادین مشترک نفت و گاز از یک سو روابط مضر را خواهد کاست و از طرف دیگر ارکان اوپک گازی جهان را خواهد داشت. تقویت می کند.

آل هاشم در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به برگزاری جشنواره فیلم فجر، اظهار کرد: از مهمترین رویدادهای جشنواره فیلم فجر امسال، پررنگ شدن آثاری با مضامین ملی و انقلابی است. در حالی که از میان ۲۲ فیلم، پنج فیلم به صورت مستقیم و غیرمستقیم به شخصیت‌های نامدار کشور پرداخته است.

وی افزود: فیلم «موقعیت مهدی» برنده جایزه بهترین فیلم جشنواره که در زندگی خصوصی دو برادر شهید مه.

امام جمعه تبریز در ادامه با بیان اینکه برای رسیدن به تقوای الهی باید به درستی الهی رفت، گفت: مبارزه با فقر و فساد دو راه حل با تحقق الهی است. رار فساد اقتصادی به شکلی است که اگر لقمه حرام بین مردم و مسئولین رویاج، انواع فساد نیز در ج.

وی در ادامه با تقدیر از حضور مردم در مراسم تشییع دو خلبان و یک شهروند جانباخته در سانحه هوایی تبریز، بیان کرد: از همه نهادهای نظامی و امنیتی تشکر میکنم و امیدوارم همیشه سربلند باشید.

وی افزود: این خلبانان می‌توانند پرشور کنند، ولی به دلیل سقوط در منطقه مسکونی این کار را انجاد می‌کند. مردم نیز به نیروهای مسلح و بسیج علاقه مند هستند و به راستی شعار مردم فدای ارتش و ارتش فدای ملت را.

آل هاشم با اشاره به مناسبت مهم هفته اظهار کرد: این هفته مبعث پیامبر اکرم (ص) را داریم که بزرگترین عید محبوب است و امیدوارم این عید بر همه مبارک باشد.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری