روح انقلابی ابوذر با بصیرت و غیرت دینی بر ضد ظلم قیام کردند


روح انقلابی ابوذر با بصیرت و غیرت دینی بر ضد ظلم قیام کردند

ایسنا / همدان معاون بنیاد مستضعفان کشور گفت: شهدای گروه انقلابی ابوذر شش دانش آموز با بصیرت و با غیرت دینی بودند که با مجاهدت خود امر به معروف و نهی از منکر کرده و بر ضد ظلم قیام کردند.

به گزارش ایسنا، حشمت الله قنبری روز پنجشنبه ۲۸ بهمن در یادواره شهدای گرانقدر گروه انقلابی ابوذر نهاوند و بزرگداشت پدران آسمانی که در محل مصلای نماز جمعه این شهر برگزار شد، اظهار کرد: نهاوند عالم شهران بزرگ و شخصیت های برجسته و انقلابی است که باعث شده است. افتخار مردم این دیار هستند.
وی با اشاره به ویژگیهای شهداء، افزود: شهید سلیمانی به عنوان نمونه بازی از شهدای انقلاب اسلامی دمساز شهید و همساز با شهدا و از ثمرات انقلاب اسلامی بود.
قنبری تصریح کرد: اتصال شهید سلیمانی به شهدا و پرورش یافتن در مکتب انقلاب اسلامی از ویژگی‌های ممتا.
وی با اشاره به شهدای گروه ابوذر گفت: شهدای گروه انقلابی ابوذر شش دانشآموز با بصیرت و با غیرت دینی بودند که با مجاهدت خود امر به معروف و نهی از منکر کرده و بر ضد ظلم قیام کردند.
معاون بنیاد مستضعفان کشور ادامه داد: همه حقیقت انقلاب در شعارهای گروه انقلابی ابوذر دیده می شود و کار بزرگی می کنند و زندگی خود را به عالمان دینی شیعه گره زده بودند.
اینگر تاریخ یادآوری کرد: انتخاب نام ابوذر یعنی رفتن به اصل دین و استفاده از این نام یعنی الهام گرفتن از اصل اسلام و این کار بزرگ بود که گروه ابوذر انجام دادند.
قنبری بیان کرد: شهید در هر حالت دستگیر همه هستند که به دنبال هدایت هستند و تشییع میلیونی ش.
عنوان کرد: گروه انقلابی و اسلامی ابوذر نهاوند باید واکاوی و برای جوانان حقیقت این گروه بزرگ ش.
معاون بنیاد مستضعفان کشور اظهار کرد: تاسی شهدا به امام حسین (ع) بوده و در این مسیر بهجت حرکت کرده است.
وی در خاتمه تاکید کرد: امروز وظیفه همه ما ادامه راه شهدا است و به یاری خدا این مسیر برای افتخار شهدا ادامه دارد و آیندهای درخشان در انتظار انقلاب اسلامی خواهد بود.

انتهای پیام