روایت زندگی یک لاک‌پشت برای بچه‌ها«تاب «باور کن، من لاک‌پشتم» نوشته مصطفی رحماندوست که روایت زندگی یک لاک‌پشت فراتی است، منتشر شد.

به گزارش ایسنا، این کتاب جلد ششم مجموعه ۱۱ جلدی «آ، مواظب ما باشید!» است که در ۳۲ صفحه با قیمت ۲۵ هزار تومان و شماره ۲۵۰۰ نسخه برای مخاطب بالای ۹ سال (نونهال) در کانون قرار دارد.

در معرفی ناشر از این کتاب آمده است: «باور کن، من لاک‌پشتم» روایت مردان ماهی‌گیر است که به دریا می‌زند. در تور ماهیگیری یک لاکپشت سبز با لاکی نرم اسیر می شود و می خواهد او را بکشد چون فکر می کند او ماهی ها را می خورد و تورهای ماهیگیری را پاره می کند و پسرک داستان میخواهد او را زنده بگذارد، لاکپشت برای پسر توضیح دهد که اسمش لاکپشت کارونی است و فقط ماهی‌های مرده را می‌خورند و همه را در اشتباه می‌کنند.

بر این اساس کودکان با خواندن این کتاب هم به طبیعت نزدیک می‌شوند، هم اطلاعاتی در مورد این حیوان د.

نویسنده در بخشی از این کتاب، اطلاعاتی در مورد نوع زندگی و تغذیه لاک پشت فراتی به مخاطب ارائه می دهد و کتاب، مخاطب بالای سال ۹ (نونهال) را با زندگی و ویژگی های این گونه آشنا می کند.

کتابهای این مجموعه با جلدی ضخیم و کاغذی باکیفیت تهیه و تولید می شود و هماکنون در تمام فروشگاه های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و همچنین سایت عرضه محصولات فرهنگی این مجموعه به نشانی shop.kpf.ir در جلب علاقه افراد است.

در این طرح، گونه های جانوری در معرض خطر انقراض ایران به قویسندگان و تصویرگران وباب کودک و نوجوان از سوی انتشارات کانون پرورش فکری چاپ شده است.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری