رنگ سفید: آمریکا پوتین را تحریم می‌کند



سخن کاخ سفید تاکید کرد که دولت جو بایدن، ولادیمیر پوتین و سایر مقامات ارشد در مسکو را به دلی.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری هیل، این اقدام پس از اطلاعیه اتحادیه اروپا در روز جمعه مبنی بر تحریم ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه و سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه به دلیل حمله به این کشور، انجام می شود.

جن ساکی، رئیس کاخ سفید اظهار کرد که قبل از اعلام این خبر، جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا با اورزولا فون در لاین، رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا گفتوگو کرد. باید یک روز قبل، تحریم مستقیم پوتین را رد کرد اما از طرفی هم نگفت که آیا چنین اقدامی را دنبال می کند.

ساکی در پاسخ به این سوال که چه چیزی تغییر کرده است، جواب داد: از ابتدایی این درگیری، اصول و دیدگاه قوی رئیس جمهور باید انجام شود در خارج از شرکای اروپایی بوده و در نتیجه، چنین اقدامی گواهی و گواهی بر آن بوده است.

تحریم مستقیم یک رهبر جهانی “اقدامی نادر” است که درست چند روز پس از صدور مجوز از سوی پوتین برای ی نیروهای نظامی روسیه به کیف، نظامیان حامی روسیه نزدیکتر شده اند و مقامات آمریکایی هشدار داده اند که روسیه ممکن است به دنبال آن باشد تا دولت را سرنگون کند و رهبران حامی روسیه را جانشین آنها کند.

دولت جون در روزهای متوالی در واکنش به حمله روسیه به مخالفت‌ها، تحریم‌های مختلف را دربرمی‌گیرد

دولت آمریکا اعلام کرد که تحریم‌های اعمال شده از سوی آمریکا و اروپا به معنای «فلج کردن اقتصاد روسیه» است و همچنین راه حلی برای این است که تا مکان‌هایی که در این زمینه فعالیت می‌کنند، ادامه یابد.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری