رنجرز از دست دادن پایتخت در اوایل فصل شرمنده شد

دسته‌بندی نشده


واشنگتن- اگر جلسه افتتاحیه فصل گذشته با پایتخت هرگز به منظور انتقام از گناهان فصل گذشته یا اثبات این نکته نبود ، خوب ، رنجرز نباید نگران باشد.

اما پیراهن آبی ها باید نگران کننده باشد ، زیرا آنها هیچ ادعای پیش فصل را انجام نداده اند تا بازی را برای آنها دشوارتر کند ، چرا که پایتخت ها به راحتی در ورزشگاه کاپیتال وان چهارشنبه شب با نتیجه 5 بر 1 پیروز شدند.

ممکن است این اولین مسابقه باشد ، اما با توجه به اینکه رنجرز تصمیم گرفت نسخه ای گوشتی تر از فهرست خود را به تن کند تا به طور خاص با تام ویلسون و تیم فیزیکی واشنگتن در مبارزه با تظاهرکنندگان Capital مبارزه کند ، در جدول امتیازات بسیار کمی وجود داشت – جایی که این مهم است.

رنجرز سعی کرد از بازی خارج شود. واشنگتن از سه بازی از پنج مسابقه قدرت استفاده کرد و در هر دوره یک گل به ثمر رساند. اگرچه رنگرز چند پرتاب زودهنگام به دروازه انداخت ، اما پایتخت در میانه میدان قرار گرفت و برتری 15-5 پرتاب شده توسط جاستین شولتز و تازه کار هندریکس لاپیر را در اختیار داشت.

رنجرز در افتتاحیه فصل شکست خورد.
رنجرز در افتتاحیه فصل شکست خورد.
گتی ایماژ

الکساندر اووچکین در گل سوم دو گل دیگر به ثمر رساند که مارسل دیون ، ستاره پایتخت را در جایگاه پنجم جدول گلهای تاریخ NHL قرار داد. تنها نتیجه رنجرز از کریس کریدر برای بازی قدرت بین دو امتیاز در اووچکین بود.

الکساندر جورجی دروازه بان رنجرز که زودتر از موعد مقرر با ایگور شسترکین بازی کرد ، پنج گل به ثمر رساند و 27 شوت به ثمر رساند.

صحنه خیلی قبل از زمان بازی در واشنگتن دی سی تنظیم شد ، پشت سالن Capital One جمعیت زیادی وجود داشت ، از جمله مردی با پیراهن پایتخت که روی تیرها قدم می زد و در صورت لزوم ، “بدترین دشمن من” ، که توسط Lit از بین رفت. برخی از بلندگوها

طرفداران پایتخت هنگامی که شوهر عصر خود ویلسون در مراسم افتتاحیه عصر معرفی شد ، فوران کردند. و هنگامی که رنجرز یخ را گرفت ، شلوغی و شلوغی از هر سه سطح عرصه می بارید و طرفداران کوچک اما قابل توجه نیویورک ساختمان سعی می کردند خودشان را بشنوند.

فیزیکی مورد انتظار مطمئناً زمانی بود که رنجرز توسط سامی بلیس و Trevor van Riemsdyk از Capital در خارج از فصل تکمیل شد. از جمله بازی بلس با ون ریمسدیک در بازی زیر سن قانونی ، رنگرز به سه پنالتی محکوم شد – کمترین پنالتی که پاتریک نمت توسط تی جی اوشی مهاجم تیم پایتخت در کمتر از پنج دقیقه استفاده کرد.

دقایقی بعد ، نیک جنسن ، مدافع واشنگتن تقریباً 2-0 را به ثمر رساند ، اما رنجرز به حاشیه رفت و گل به ثمر رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *