رمز موفقیت شورا و شهرداری و همدلی استایسنا / کردستان فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان، با بیان اینکه شورا و شهرداری دو نهاد مردمی هستند که وظیفه خطیری در رفع مشکلات شهر و مردم برعهده دارند، می گوید: فقط در سایه و همدلی می توان خدمات شایسته به شهروندان را ارائه کرد.

سردار سید صادق حسینی، امروز سه شنبه (۱۷ اسفندماه) در دیدار با شهردار و اعضای شورای شهر اظهار داشت: از رسالت ها و برنامه های سپاه درکنار مردم بودن و رفع مشکلات مردم است و همیشه در همه برهه ها سپاه خود را موظف به خدمت رسانی می کند. مردم دانسته است.

وی گفت: شهرداری و شورای شهر هم دو نهاد مردمی هستند که وظیفه خطیری در رفع مشکلات شهر و شهرو دارند.

سردار حسین افزود: رمز موفقیت شورا و شهرداری و همدلی است و در سایه و همکاری خدمات شس

عنوان کرد: ارتقاء بصری مبلمان شهری، به وضعیت معابر سطح شهر و همچنین اجرای طرح های متعدد عمرانی و رفاهی از جمله مواردی است که باید جزء اولویت های شورا و شهرداری باشد.

وی ضمن از زحمات تمامی کارکنان و تقدیر از کارکنان خدوم شهرداری اظهار کرد: در سال جدید با اجرای طرحهای نو و امید آفرینی موجبات رضایتمندی را فراهم می کند.

در ادامه این دیدار فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج هم در کنار تبریک اعیاد شعبانیه از مسئولانی که خدمت صادقانه را سرلوحه کار خود قرار می دهند می دهند و تشکر می کنند.

سرهنگ حسن عسکری افزود: قبول مسئولیت بسیار سخت و مشکل است چرا که همه ما باید در برابر تمام تصمیم خود باشیم.

وی مورد اشاره قرار گرفت: شهرداری و شورای شهر می‌توان با تأثیرگذاری در سطح شهر رضایت بیش از پیش ش.

انتهای پیام