رفیعی: اختلاف تیم ملی حل شدهافبک پرسپولیس گفت: در تیم ملی دو جناح وجود ندارد و اختلاف نظرها برطرف شده است.

به گزارش ایسنا، سروش رفیعی در حاشیه تمرینی پرسپولیس گفت: فکر می کنم دو هفته خوب داشتیم. بازیکنان جدیدی داریم. ما در ابتدای تمرین هستیم و با کیفیت شروع کرده ایم. همه بازیکنان و کادرفنی از تمرینات راضی هستند. هنوز راه زیادی در پیش داریم، اما همه چیز خوب بود.

هافبک پرسپولیس درباره کادر فنی جدید این تیم گفت: مربی دروازه بان ها و بدنساز خارجی هستند. ما درک می کنیم که دروازه بان های ما خوب و با خوشحالی کار می کنند. بیرانوند از دروازه بان های ما تمجید کرد. پپه در بدنسازی هم خوب است.

رفیعی درباره حضور اسکوچیچ و شایعات مطرح شده درباره تیم ملی شامل دو دسته بازیکنان گفت: به نظر من دو گروه وجود ندارد. امیدوارم شما دوستان عزیز اطراف فوتبال از این کلمه استفاده نکنید. کلمه دو دستی و حاشیه را کم کنیم. این انرژی مثبت از تیم ملی می آید. هر کلمه و هر حمله ای باعث ایجاد مشکل می شود. مطمئنم دو دستی نیست. اگر حتی یک اختلاف کوچک وجود داشت همه چیز حل می شد. در واقع این وظیفه رابطه است که در مورد آقای تصمیم بگیرد. اسکوچیچ که انجام شد. هر اتفاقی برای تیم ملی بیفتد خوب است. همه می خواهند همه چیز خوب پیش برود و به آنها انرژی خوبی برای قهرمانی در جام جهانی بدهد.

رفیعی درباره اظهارات رئیس جمهور مبنی بر حمایت همه جانبه از تیم ملی گفت: انشالله این اتفاق می افتد. خیلی خوب.

در انتهای پیام