رفیت پذیرش آزمون استخدامی اعلام شدبا اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، بیش از ۳ هزار داوطلب در آزمون استخدامی ۲۹ دستگاه اجرایی شو.

به گزارش ایسنا، مهلت ثبتنام برای شرکت در نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور از روز چهارشنبه ۲۷ بهمن ماه از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org آغاز و روز جمعه ششم اسفند ماه پایان می پذیرد.

هزاران واجد شرایط پس از پرداخت مبلغ ۱۲۵ تومان به صورت الکترونیکی و با کارت های بانکی مرتبط با شبکه شتاب نسبت به تکمیل فرم نام و ارائه اطلاعات مورد نیاز ثبت اقدام کنند.

داوطلبان استخدام در زمان ثبت نام می‌توانند برای شغل و دستگاه‌های کاربردی استفاده به عنوان اصلی، یک محل دیگر را به شرط یکسان بودن شغل (سهمیه، جنسیت، شرایط احراز و …) به عنوان اولویت دوم انتخاب کنند.

دستگاه های اجرایی می کشور کشور تا ۶ ماه پس از اعلام نتیجه نهایی آزمون قبل از زمان برگزاری آزمون با هماهنگی بعدی سازمان اداری و استخدامی و سازمان سنجش آموزش کشور در هر یک از مشاغل محل هایی که داوطلب می شوند و یا افراد کمتر پذیرفته می شوند. اگر نیاز به دستگاه داشته باشید، از داوطلبان آزمون با در نظر گرفتن اولویت دوم داوطلبان و رعایت شرایط تعیین شده در محل کار در دفترچه راهنمای ثبت نام امتحان مشترک فراگیر برای دستگاه مورد نظر (اعم از داشتن حد نصاب، سهمیه، جنسیت) به ترتیب نمرات فضلی در آزمون کتبی، نسبت به دعوت از آنها جهت انجام سایر مراحل استخدامی اقدام کنند.

در آزمون استخدامی مشترک ۲۹ دستگاه های اجرایی کشور ۳۸ هزار و ۶۰۰ نفر پذیرفته می شوند.

سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد . اعلام نتیجه امتحان مشترک فراگیر اولویت اول انتخابی داوطلبان است و اولویت دوما در مرحله تکمیل ظرفیت (در صورت انجام) مد نظر قرار خواهد گرفت.

درخواستان واجد شرایط باید به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی http://www.sanjesh.org/ مراجعه و پس از پرداخت مبلغ ۱۲۵ هزار تومان به صورت الکترونیکی و با کارت های بانکی مرتبط به شبکه شتاب نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و ارائه اطلاعات مورد نیاز اقدام کنند.

همچنین آزمون رشته های شغلی مربوط به وزارت آموزش و پرورش در روز جمعه مورخ ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ و رشته های شغلی سایر دستگاه ها در روز جمعه مورخ ۳۱ تیر سال ۱۴۰۱ برگزار می شود.

داشتن حداقل ۲۰ سال تمام و حداکثر ۲۵ سال برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق دیپلم، ۳۰ سال برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق دیپلم، دارای ۳۶ سال برای دارندگان مدارک تحصیلی لیسانس، حداکثر ۴۰ سال برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس و حداکثر ۴۵ سال برای دارندگان لیسانس. مدارک تحصیلی دکتری و دکتری تخصصی از شرایط شرکت در آزمون استخدامی است.

جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان ۲۵ درصد و فرزندان آزادگان یک سال اسار

لیه سئوالات مواد آزمون عمومی و اختصاصی به صورت چهارگزینه ای با ضرب یک می باشند. به ازای هر پاسخ اشتباه به سئوالات، یک نمره سوم منفی در نظر گرفته خواهد شد.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری