رفیت های خوزستان در سطح کشور معرفی شودایسنا/ خوزستان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان با بیان اینکه پتانسیل های واقعی خوزستان باید در سطح کشور اطلاع رسانی شود، گفت: در تلاش هستیم تا نشاط اجتماعی را در ایام عید نوروز داشته باشیم.

آقارضا فتوحی در نشست برنامه ریزی برای عید نوروز که امروز ۸ اسفندماه در جلسه برگزار شد، اظهار کرد: امروز با حضور اعضای کارگروه ستاد سفر ایام نوروز، جلسه ای برگزار می شود و در دستگاه های اجرایی در موارد خاص مورد بحث و برنامه ریزی قرار می گیرد.

به گزارش ایسنا، وی افزود: با کمک دستگاه های اجرایی استان در تلاش هستیم تا نشاط اجتماعی را در ا.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: برنامه ریزی های انجام شده به این شکل است که علاوه بر برگزاری نمایشگاه های تولیدات استان، تولیدات عشایر و همچنین سنت های قدیمی مردم و میراث اقوام را به نمایش بگذارند.

فتوحی عنوان کرد: در این زمینه به دنبال آن هستیم تا با برگزاری نمایشگاه هایی در ایام عید نوروز نشا.

وی افزود: همجنین به دنبال ایجاد یادمان هایی از شهدا و ایثارگران در مناطق مختلف هستند تا بتوانیم استان را به افرادی که به خوزستان سفر می کنند معرفی کنیم و پتانسیل های واقعی استان را اطلاع رسانی کنیم.

فتوحی با بیان اینکه پتانسیل های واقعی باید در سطح کشور اطلاع رسانی شود، گفت: مزیت ها و پتانسیل های موجود در استان، اقتصاد آینده خوزستان را رونق می دهد و باید این ظرفیت ها را به خوبی معرفی کرد.

انتهای پیام