رفع تصرف از زمین‌های دولتی در کاشانایسنا/اصفهان رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان از رفع تصرف بیش از ۶۰ هکتار از زمین‌های دولتی در شهرهای هفت گانه شهرستان کاشان طی ۱۸ ماه گذشته خبر داد.

مجتبی آراسته در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: اجرای بیش از ۱۷۰ فقره حکم قضایی با حمایت مرجع قضایی، نیروی انتظامی و فرمانداری کاشان درحوزه راه و شهرسازی انجام شده و زمین‌های دولتی به ارزش بیش از ۶۵۰۰ میلیارد ریال به بیت المال برگشته است.

وی افزود: رفع مزاحمت از اجرای عملیات آماده سازی پروژه ورزشی، تفریحی در منطقه لتحر با دستور دادستان شهرستان کاشان تحت پلاک۴۴۵۲/۷۴۵۴ از ۴۵ اصلی به مساحت ۸۲ هزار و ۱۱۷ مترمربع توسط یگان حفاظت اراضی این اداره با همکاری ستاد فرماندهی انتظامی و فرمانداری کاشان انجام شد.

 رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان، تصریح کرد: با هدف حفظ و نگهداری از زمین‌های دولتی و جلوگیری از تجاوز افراد سودجو  اجرای این حکم با استفاده از سه دستگاه ماشین آلات سنگین انجام‌ شد و زمینی به ارزش ۱۸۰ میلیارد ریال رفع تصرف شده و به اموال بیت المال برگشت.

آراسته  با اشاره به نقش گزارش‌های مردمی در جلوگیری از تصرف زمین‌های دولتی گفت: گشت حفاظت اراضی این اداره به طور مستمر مشغول رصد حوزه استحفاظی این شهرستان است و با هرگونه تخلف به شدت برخورد می‌کند و شهروندان نیز قبل از خرید زمین از این اداره استعلام کنند.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری