رسپولیس هافبک دفاعی تخصصی نداردیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید در فوتبال هر چیزی ممکن است رخ دهد بنابراین سرخ‌ها هم شانس قه را دارند

ناصر ابراهیمی در گفتوگو با ایسنا، درباره شرایط پرسپولیس اظهار کرد: درست است که برابر صنعت نفت آبادان شکست اما از این شکست ها همیشه بوده و در دوران ما هم بوده است. ما هم در آبادان با چهار گل باختیم. اگر آبادانی‌ها با همین انگیزه در همه بازی‌ها شرکت می‌کردند، اکنون در رتبه‌های بالای جدول بودند. نکته‌ای که وجود دارد این است که نمی‌شود گفت همیشه و هر سال پرسپولیس باید قهرمان شود و چون ی بازی پرسپولیس خوبی برابر صنعت نفت آبادان انجام داد و شرایط بدی نداشت اما فوتبال همین است و گاهی.

او افزود: پرسپولیس بعد از گلی که بی‌محابا را خورد کرد و تلاش کرد که گل خورده را جبران کند اما اگر دقت کنید دروازه‌بان حریف هم عملکرد بسیار خوبی دارد و فرصت‌ها را یک به یک از پرسپولیس می‌دهد آهی اوقات وقتی تیمی بی‌محابا حمله می‌کند این فرصت برای ایجاد حریف می‌شود که گل‌های دیگر را بزنند. همین شرایط برای پرسپولیس رقم خورد و گل دوم را دریافت کرد. تیمی که بی‌محابا حمله می‌کند مراقب باشد که روی ضدحملات آسیب‌پذیر نباشد.

ابراهیمی در ادامه گفت: یکی از نکات فنی که در بازی پرسپولیس مشهود است این تیم هافبک دخصص است. اگر دقت کنید در اکثر بازیکنان بازیکنان مثل کمال کامیابینیا به حمله تیم کمک می کند و به همین دلیل میدان خالی می شود و تیم حریف هم از فرصتی که وجود دارد بهترین استفاده را می کند و روی دروازه پرسپولیس موقعیت گلزنی خلق می کند. اگر کمال کامیابی‌نیا کمتر در حمله باشد و میانه میدان را حفظ کند خط هافبک پرسپولیس با قدرت بیشتر. جبران هافبک دفاعی در پرسپولیس نمی‌داند شرح وظایفش چیست و چه‌کار باید انجام دهد. به همین خاطر در برخی از مواقع میانه میدان خالی می‌شود و حریف هم استفاده می‌کند.

او در ادامه درباره مصاف پرسپولیس و شرکت اراک در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال ایران هم گفت: جام حذفی جام شگفتیاست و تیم ها برای اثبات شایستگی های خود هر کاری می کنند. هم تیمی بسیار خوبی است اما مطمئنا برای این تیم در ورزشگاه آزادی برابر پرسپولد بازی می کند مجموعه حریف قدرتمندی برای پرسپولیس می شود و پرسپولیس باید با تمام توان و تمری برابر آن

او در پایان درباره اینکه آیا پرسپولیس در جام حذفی و لیگ شانسی برای قهرمانی دارد یا خیر، گفت: نم در فوتبال هر چیزی ممکن است رخ دهد.

انتهای پیام