رسانه‌های خبری: سخنان نصرالله به معنای تغییر موازنه قدرت استرسانه ها و سفری با اشاره به سخنرانی روز گذشته سید حسن نصرالله اعلام کرد، وی با اشاره به بیانی که اسرائیل به زودی نابود می کند و سخن وی به معنای تغییر موازنه قدرت است.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه المیادین، رسانه های حسن رژیم رژیمی سخنان سید نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان به مناسبت سالگرد فرماندهان شهید این حزب، ویژه بخش مربوط به حزب الله در ساخت هزاران موشک به موشک های نقاط را بازتاب کردند.

پایگاه اینترنتی کانال ۱۲ عبری به نقل از سید حسن نصرالله گفت، “حزب الله سالهاست که موشکهای خود را به موشکهای نقاط زن دارد و نیازی به تامین آنها از ایران ندارد.”

همچنین روعی کایس ، خبرنگار امور عربی کانال اسرائیلی “کان”، تاکید کرد که “نصرالله عنها با اشاره”

دنی سیترینوویچ، تحلیلگر امور امور و ایران نیز در واکنش به اظهارات دبیر کل حزب الله لبنان گفت، از سخنان نصرالله می توانم به این پی برد که پیام این است “جنگ بین جنگها” ادامه می یابد تا اسرائیل قواعد بازی را حفظ کند که این را نشان دهد. امر با اسرائیل به سوریه مرتبط است.

استراتژی “جنگ بین جنگها” بر این فرض استوار است که اسرائیل هر چند سال، یک درگیری قابل توجه و موقتی را با محوریت اعم از حماس، حزب الله یا ایران تجربه می کند. هدف این استراتژی به تأخیر انداختن چه بیشتر درگیری و تقویت استراتژی هرکدام اسرائیل به منظور آما.

سیترینوویچ تصریح کرد: حزب الله معادلات پاسخ به ویژه در رابطه با فعالیت اسرائیل در سوریه را مجددا تثبیت می کند و ممکن است در آینده شاهد تغییری در معادله پاسخ حزب الله باشیم.

وی گفت: حرکت حزب الله به سمت خودکفایی در تولید پهپادها باعث کاهش ارتباط با ایران می شود و بنابراین اسرائیل نمی تواند حمل و نقل پهپادها را ببندد.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری