را جنایتکار جنگی در یمن و فلسطین را پیدا نمی‌کنید


را جنایتکار جنگی در یمن و فلسطین را پیدا نمی‌کنید

ایسنا/ هرمزگان نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: معتقدیم آن کسی که این افراد را به حرکت درآورد آمریکایی ها بودند و آنها تعمد این جنگ را به وجود آوردند و بارها بارها انجام دادند که ناتو را به مرزهای روسیه نکشانند اما باز هم خلف وعده کردند.

حجت الاسلام والسملمین محمد عبادی زاده ظهر امروز (۱۲ اسفندماه) در جمع نمازگزاران بندرعباسی ، افزود:

موضع و انقلاب در رابطه با این جنگ مشخص است و ما معتقدیم جنگ همیشه اولین راه حل نیست و جنگ مقدم بر دیپلماسی هم نیست و مسائلی را که با دیپلماسی حل می شود را باید از این راه حل کرد.
وی افزود: معتقدیم آن کسی که این جنگ را به حرکت درآورد، آمریکایی ها بودند و آنها را تعمد دادند که به وجود آوردند و بارها را انجام دادند که ناتو را به مرزهای روسیه نکشانند اما باز هم خلف کردند و بلوک شرق را از ناتو کردند و همین کار را کردند. اتفاق را می‌خواستند در رابطه با هیچ‌یک از هم‌شماره‌هایی که می‌خواستند و طبیعی هستند کشوری حضور دشمنش در کنار مرز دارند.
امام جمعه بندرعباس بیانکرد: آمریکایی ها امروز شده اند دایه دلسوزتر از مادر، امروز میبینیم غربگراها از مردم میخواهند که به میدان بیایند و روسیه را محکوم کنند اما چرا در رابطه با یمن، اشغال سوریه سکوت میکنند.
وی ادامه داد: تمام رسانه ها، نهادها و دستگاه های خود ساخت ها را که بعد از جنگ جهانی اعلام کردند، به وجود آمدند را پای کار آوردند و اعلام کردند که برای جمع آوری اسنادی برای معرفی روسیه تلاش و به عنوان جنایتکار جنگی اقدام می کنند اما اینها به یمن هستند. نمی‌روند ای نهادهای مفتضح و رسوا شما فقط دنبال من هستید؟ چرا جنایتکار جنگی در یمن و فلسطین را پیدا نمی‌کنید و نمی‌کنید و این یک بام و دو هوایی مشکلی مشکلی نیست.
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با اشاره به سفر اخیر خود به شهرستان بستک اظهار داشت: شهرستان بستک در مجموعه شهرستان های استان هرمزگان به عنوان یک شهرستان فرهیخته شناخته می شود و تعداد پزشکان، اعضای هیئت علمی دانشگاه ها، اندیشمندان و صاحب نظران علمی در این شهرستان در استان با بقیه شهرستانها جایگاه قابل توجهی دارند و بسیار بالا هستند.
وی افزود: امروز شهرستان بستک بیش از ۴۰ درصد از تولید گوشت مرغ استان هرمزگان را بر عهده دارد و تامین می کند سایر جاهای دیگر نیز باید به تأسی از این شهرستان شغل ایجاد کنند.
عبادی زاده تاکید کرد: احساس کردم شهرستان بستک زنده است و باید شهرستانهای دیگر نیز از بستک الگو پذیرفته شود و اگر به اندازه بستک در دیگر شهرستانهای ما همین تحرک وجود داشته باشد این موقعیت اقتصادی هرمزگان خیلی بالاتر بود.
انتهای پیام