رایزنی ملی برای برگزاری بازیهای تیم بسکتبال با تماشاگروزیر ورزش و جوانان ایران در بازدید از اردوی تیم ملی بسکتبال خود بزرگان گفت: همه تلاش ها را می بینید تا دو بازی پیش روی در پنجره دوم انتخابی جامجهانی ۲۰۲۳ با حضورگران تماشاگر برگزار شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از گزارش روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، در این بازدید مهیار عسگریان سرپرست فدراسیون بسکتبال، مسعود قاسمی مدیر تیم های ملی و تمام بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ملی حضور داشتند. مصطفی هاشمی و مسعود عماری سرپرست و سرپرست تیم ملی بسکتبال کشورمان ضمن خیرمقدم به وزیر ورزش و جوانان حضور دکتر سجادی در اردوی تیم ملی را باعث دلگرمی اعضای تیم ملی دانستند.

همچنین مهدی کامرانی به عنوان کاپیتان تیم ملی بسکتبال کشورمان از وزیر ورزش و جوانان خواست تا نگاه ویژه جهانی به رشته بسکتبال در آستانه سه رویداد مهم کاپ آسیایی، جام ۲۰۲۳ و بازی های آسیایی ۲۰۲۲ داشته باشند. کامرانی در ادامه وزیر ورزش و جوانان خواهش کرد تا شرایط حضور تماشاچیان در بازی های پنجره دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۳ که در روزهای ۵ و ۸ اسفند ماه به میزبانی ایران برگزار می شود رایزنی خواهد کرد که وزیر ورزش و جوانان هم قول رایزنی را برای حضور تماشاگران برگزار می کنند. به صورت محدود در این دو بازی را داد.

دکتر حمید سجادی در جمع اعضای تیم ملی بسکتبال عنوان کرد: زمان دکتر طباطبایی نیز قرار بود خدمت شما برسیم اما قسمت نشد، خوشحالم که خدمت شما برسم و بگویم که ما هم در کنار شما هستیم و برای حمایت از مادی و معنوی در خدمت سرپرست. فدراسیون بسکتبال و کادر فنی بود. ان‌شاءالله که مسابقات خوبی با میزبانی کشورمان پیش‌رو داشته باشند. برای حضور تماشاچیان ما تمام تلاشمان را می‌دانیم تا آن شاالله بتوانیم دوستانمان را در ستاد مب. این امر استانداردهایی دارد که شاید بتوان این کار را محدود کرد. سعی کنید این دو دیدار را از نزدیک تماشا کنید، شما هم از بازی باکیفیت خود لذت ببرید.

وی افزود: امیدوارم در بازی‌های آسیایی چین که ۱۹ شهریور افتتاح می‌شود موفق باشید، ۶ ماه بیشتر تاق می‌دانیم که در ورزش شش ماه زمانیم در این فرصت کم فقط می‌توانم روی کیفیت عملکرد تیم کار کنم افراد و تیم‌های قهرمان باید الان شرایط لازم را داشته باشند و در ماه آینده فقط وضعیت آما

وزیر ورزش و جوانان تصریح کرد: ما هم سعی کنیم به بهترین شکل ممکن در کنار شما باشیم، خواهش کنم که نگران چیزی نباشید و به فدراسیون و وزارت ورزش اعتماد کنید. م. انشاءالله، کسالت، بیماری و آسیب هیچ کدام از اعضای تیم ملی نیاید و روی تمرینات خود تمرکز دارند. ما هم آن چه شایسته شما، فدراسیون و جمهوری اسلامی ایران است را ادای دین کنیم.

سجادی ضمن تماشای دقایقی از تمرینات ملیپوشان، از بازسازی های انجام شده در تالار بسکتبال آزادی از سالن، رختکنها و استراحتگاه تیمهای ملی بازدید کرد و اظهار داشت: این تغییرات و تغییراتی که در مجموعه خوابگاه ها، سالن ها و قسمت های دیگر تالار بسکتبال آزادی در زمان ریاست جمهوری انجام می شود. دکتر طباطبایی در فدراسیون بسکتبال انجام شده، بسیار پسندیده و در شأن رشته بسکتبال است.

انتهای پیام