رایان گاسلینگ در مورد تربیت فرزندان با اوا مندس در دوران همه گیری

دسته‌بندی نشده


حتی رایان گاسلینگ مجبور شده است راههای خلاقانه ای برای سرگرمی فرزندان خود در دوران قرنطینه پیدا کند.

این بازیگر 40 ساله در مصاحبه جدیدی با GQ به ندرت می فهمید که زندگی خانوادگی او و همسرش اوا مندس در دوران همه گیری کرونا چگونه بوده است.

گاسلینگ ، که با دو فرزند ، دختران اسمرالدا (7 ساله) و آمادا (5 ساله) ، با هم گفت: “بچه های ما کوچک هستند ، بنابراین آنها به سختی می توانستند از بچه های دیگر جدا شوند و خانواده و چیزهای دیگر را نبینند.” به مندس.

گاسلینگ افزود که او و مندس 47 ساله سعی کرده اند “تمام تلاش خود را برای سرگرم کردن آنها انجام دهند”-اغلب با کشیدن مهارت های بازیگری به فرزندان خود.

ستاره La La Land با خنده گفت: “من فکر می کنم من و حوا بیش از دوران حرفه ای خود قرنطینه کردیم.”

گاسلینگ روز جمعه مصاحبه ای نادر در رویدادی برای تبلیغ اولین همکاری خود با تاگ هویر در بورلی هیلز ، کالیفرنیا انجام داد.

رایان گاسلینگ و اوا مندس
گاسلینگ به شوخی گفت: “من و حوا بیش از دوران حرفه ای خود قرنطینه کردیم.”
گتی ایماژ

وی در گفتگو با GQ گفت: “از نظر شخصی ، من بیشتر از قبل به زمان فکر می کنم.” “من دو فرزند دارم و آنها به سرعت در حال رشد هستند. بنابراین من بیشتر از همیشه ساعت را تماشا می کنم. “

وی افزود: “در اولین روز پدر ، حوا یک ساعت به من داد. مارک مهم نیست نماد مهم بود. این بدان معنا بود که “اکنون شما یک ساعت مچی هستید”.

مندس در ماه دسامبر در اینستاگرام اعتراف کرد که “گناه همه گیر مادرش” کاملاً مثر است. یک ماه بعد ، او فاش کرد که یک دختر با او تماس گرفته است زیرا “خیلی زیاد تماس گرفته است”.

“می توانم بگویم او شخصاً آن را پذیرفت. مندس در آن زمان نوشت: “او یک کودک است ، البته ، او شخصاً آن را می پذیرد.” آنها چیزها را شخصی می گیرند ، مگر اینکه ما سعی کنیم به آنها بفهمانیم که این موضوع شخصی نیست. “

او ادامه داد: “من عذرخواهی کردم و به او قول دادم که مراقب باشد.” “من متوجه شدم که فقط به این دلیل که همیشه در خانه آنها هستم به این معنا نیست که من همیشه در آنجا هستم. ️ “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *