راهنمای خرید آنتی ویروس – ایسنا


همیشه خرید یک آنتی ویروس معتبر، یکی از دغدغه های کاربران بوده است. به علت اهمیت امنیت در فضای سایبری و هم چنین وجود آنتی ویروس های گوناگون در بازار، کاربران به دنبال استفاده از راهنمای خرید آنتی ویروس می باشند. در این مطلب ضمن بررسی انواع آنتی ویروس های موجود، راهنمای تهیه، نصب و فعالسازی یک آنتی ویروس معتبر ایرانی ارائه شده است.

به گزارش ایسنا به نقل از پادویش، امروزه ویروس های رایانه ای برای کاربران رایانه، تبدیل به یک کابوس شده و کاربرانی که از آنتی ویروس استفاده نمی کنند همواره نگران از دست دادن اطلاعات خود می باشند. گروهی با کندی سیستم مواجه شده و مجبور به تعویض ویندوز می شوند. گروهی دیگر نیز گرفتار باج افزارها شده و اطلاعات خود را از دست می دهند. این مشکلات باعث شده، کاربران همواره به دنبال انتخاب و تهیه یک آنتی ویروس معتبر باشند.

کدام آنتی ویروس بهتر است؟

اغلب کاربران رایانه می دانند، آنتی ویروس های غیر اورجینال که بصورت رایگان، کرک شده و یا ارزان قیمت در بازار عرضه می گردند، امنیت لازم را برای آنها فراهم نمی کند. اگر در این مورد شک دارید، بهتر است ابتدا مقاله “آنتی ویروس اورجینال بخریم یا کرک شده؟ ” را مطالعه نمایید.

بعد از مطالعه مقاله فوق، خواهید دانست که آنتی ویروس های اورجینال، بهترین انتخاب برای تامین امنیت کاربران در فضای سایبری می باشند. در این مقاله بیان شده که آنتی ویروس های اورجینال خارجی، بعلت عدم وجود پشتیبانی فارسی و قیمت بسیار بالای خود، انتخاب مناسبی برای کاربران نمی باشند. در نتیجه بهترین انتخاب، آنتی ویروس اورجینال ایرانی می باشد.

راهنمای خرید آنتی ویروس

آنتی ویروس پادویش یکی از بهترین آنتی ویروس‌های اورجینال

آنتی ویروس پادویش دارای قابلیت ضد باج افزار پیشرفته می باشد. ضد باج افزار پادویش با چهار لایه امنیتی، به گواهی موسسه AV-Test  آلمان، با ۱۰۰% باج افزار های شناخته شده و ناشناس مقابله می کند. این قابلیت نه تنها در هیچ کدام از محصولات ایرانی موجود نیست، بلکه در محصولات مطرح جهانی نیز با این کیفیت وجود ندارد. از سوی دیگر تمامی محصولات پادویش دارای پشتیبانی حرفه ای می باشند. تکنولوژی شبکه پردازش ابری، هوش مصنوعی و حفاظت رفتارشناسی از دیگر ویژگی های منحصر بفرد آنتی ویروس پادویش می باشند. تمامی ویژگی های فوق در کنار قیمت بسیار مناسب، باعث شده تا آنتی ویروس پادویش از نظر کاربران، به عنوان بهترین آنتی ویروس اورجینال شناخته شود.

از کجا آنتی ویروس بخریم؟

برای تهیه آنتی ویروس پادویش، به سایت “پادویش من” به نشانی www.mypadvish.ir مراجعه نمایید. از منوی محصولات، صفحه معرفی هر یک از محصولات قابل مشاهده می باشد. در ابتدای صفحه هر یک از محصولات، لینک های خرید لایسنس، دانلود محصول، تمدید لایسنس و راهنمای تصویری خرید تا فعالسازی قابل دسترس می باشد. کاربران می توانند با مراجعه به لینک راهنمای تصویری، راهنمای کامل و مصور دانلود محصول، نصب آن، خرید مجوز و فعالسازی محصول را مشاهده نمایند.

راهنمای خرید آنتی ویروس

مراحل خرید تا فعالسازی آنتی ویروس پادویش

تمامی محصولات پادویش پس از نصب، به مدت ۲۰ روز بصورت رایگان به همراه تمامی ویژگی ها، قابل استفاده می باشند. در صورت رضایت از محصولات می توانید نسبت به خرید و فعالسازی مجوز محصول اقدام نمایید. خرید تا فعالسازی آنتی ویروس پادویش شامل چهار مرحله زیر می باشد:

  1. دانلود آنتی ویروس پادویش: برای دانلود آنتی ویروس پادویش، روی لینک “دانلود محصول” در صفحه معرفی محصول، کلیک نموده و یا روی منوی “دانلود” کلیک نمایید. در ادامه، محصول مورد نظر را انتخاب نموده و روی لینک دانلود کلیک نمایید.
  2. نصب آنتی ویروس پادویش: بعد از تکمیل دانلود فایل نصبی محصول، روی آن کلیک نمایید. مراحل نصب آغاز شده و بعد از نصب و بروزرسانی محصول، مراحل نصب تکمیل خواهد شد. می توانید حالت “فعال سازی دوره رایگان آزمایشی” را انتخاب کرده و به مدت ۲۰ روز، بصورت رایگان از محصول استفاده نمایید.
  3. خرید مجوز آنتی ویروس پادویش: جهت خرید مجوز آنتی ویروس پادویش، در صفحه معرفی محصول، روی لینک “خرید لایسنس” کلیک نموده و یا به منوی “فروشگاه” مراجعه نمایید. در صفحه فروشگاه، ابتدا تعداد کاربر مورد نظر و سپس مدت زمان اعتبار محصول را انتخاب نموده و روی دکمه خرید کلیک نمایید.
  4. فعالسازی آنتی ویروس پادویش: نرم افزار را باز کرده و وارد بخش “مجوز استفاده” شوید. لایسنس ۲۵ کاراکتری خریداری شده را به محصول اضافه نموده و روی دکمه فعالسازی کلیک نمایید تا محصول مورد نظر فعال گردد.

در صورت وجود مشکل در مراحل فوق چه کنیم؟

یکی از برترین مزیت های آنتی ویروس پادویش نسب به رقبا، پشتیبانی حرفه ای از محصولات می باشد. در صورت وجود هر مشکلی می توانید با کارشناسان پشتیبانی پادویش با شماره تلفن ۴۳۹۱۲۰۰۰-۰۲۱ تماس گرفته تا مشکلتان برطرف گردد. علاوه بر آن امکان پشتیبانی از طریق چت آنلاین سایت و پشتیبانی از طریق ایمیل نیز فراهم می باشد. جهت توضیحات بیشتر به سایت “پادویش من” به نشانی www.mypadvish.ir مراجعه فرمایید.

انتهای رپرتاژ آگهی

سریعترین رژیم لاغری