رئیس و مسئولان خراسان رضوی از محل کار زرکش مشهد بازدید کردندایسنا/ خراسان رضوی استاندار خراسان رضوی به همراه استاندار مشهد و مدیران کل استان ها با حضور در شهرک کال زرکش در حاشیه شهر مشهد از اجرای طرح پیشنهادی دیوار ساحلی بازدید کردند.

یعقوب علی نظری در بازدید از کال زرکش با تعدادی از اهالی گفت و گو کرد و گفت: برنامه ما این است که مشکل کال زرکش را به هر نحو ممکن حل کنیم.

وی در ادامه گفت: همه مسئولان نیز باید به دنبال راه حل مشکلات باشند. همچنین انشالله مشکل کمبود آموزش در منطقه حل خواهد شد.

استاندار خراسان رضوی افزود: متوجه مشکلات مردم هستم. هدف ما حل هر چه سریعتر این مشکلات است.

نظری همچنین از خانه ویژه زنان دارای معلولیت بازدید کرد و دستور داد برای تامین حق پرستاری، هزینه های درمانی و تلویزیون و یخچال خانواده اقدامات لازم انجام شود.

وی همچنین از منزل یک زن فقیر بازدید کرد و از وضعیت اسفبار قربانیان بازدید کرد و دستور داد تا خانه آنها با آب و برق و وسایل امدادی و برخی وسایل مورد نیاز این خانه تامین شود. در ادامه این دیدار استاندار همچنین با خانواده شهید در منطقه بلوار توس دیدار کرد.

همچنین در این بازدید محسن داوری، استاندار مشهد در گفت وگو با ایسنا، گفت: نزدیک به پنج ماه است که در حال ارزیابی فراخوان زرکش هستیم و سعی کرده ایم نواقص این فراخوان را به طور موقت برطرف کنیم.

وی افزود: بارندگی ها در روستاها از اسفند سال گذشته به روستاها سرایت کرده است.

فرماندار منطقه مشهد ادامه داد: بازدید از محل برگزاری به خوبی پیش می رفت. مقرر شد بخشی از این موضوعات توسط بخشداری و بخشی از اداره کل مسکن و آبفای خراسان رضوی رصد شود. ۲۰ میلیارد از بودجه سفر رئیس جمهور برای این منظور در نظر گرفته شده است تا بتوانیم در ۶ ماهه امسال از این محصول استفاده کنیم.

استاندار خراسان رضوی نیز با حضور در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) روستای صیدآباد مشهد به صورت مستقیم با مردم صحبت کرد و دستورات لازم را برای رفع مشکلات آنان صادر کرد.

روستای صیدآباد مشهد ۳۸۰۰ نفر جمعیت دارد و در روستای توس قرار دارد.

انتهای پیام/