رئیس سازمان هلال احمر از مردمی که به کمک سیل آمدند تشکر کردذنبل رئیس هلال احمر از تلاش شبانه روزی امدادگران نجات یافته از سیل اخیر با تعهد فراوان به امدادگران دلیر تقدیر و تاکید کرد مزخرفات ماه سرخ افتخار ماست. . بخشی از تعهد رحمت خداوند برای نجات و اسکان قربانیان است.

به گزارش ایسنا. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، متن پیام دکتر. کولیوند به شرح زیر است:

سیل بزرگی که در تابستان رخ داد، اتفاق نادری در تاریخ معاصر کشورمان بود، میزان خسارت و تعداد کشته‌شدگان و مفقودان، این حادثه تلخ حکایت از فاجعه بودن آن دارد، اما ماه سرخ، قراردادی که با جامعه بست، تحمل درد بود، روز دردناکی است، آغاز بلا یعنی شروع کار و نتیجه اش به آرامش ختم می شود. برادران و خواهران، حقیقت و عدالت آن هدف سخت در ۲۴ منطقه سیل زده امکان پذیر شد.

در جریان این بلای طبیعی تلاش های زیادی از سوی امدادگران هلال احمر برای برگرداندن نگرانی مردم صورت گرفت و با آرامش به مناطق وقوع سیل بازگشتند و این پیام اعلام شد که هلال احمر در تلاش است تا وظایف خود را انجام دهد. سیل گل آلود در راه است و اینک خدا را شکر می کنم که تصمیم آهنین قهرمانان و نجات ماه سرخ، مفتخریم که خداوند از نجات و اسکان اموات راضی است. امروز این روند را در سطحی پایین تر از دیروز ادامه خواهم داد.

در ادامه این پیام با اشاره به پیام مقام معظم رهبری آمده است: در پاسخ به پیام تشویقی که از سوی رهبر معظم انقلاب برای اینجانب ارسال شد، مطمئن هستم که به یاری دستان مهربان شما منجیان و منجیان. قرمز. با انجمن بیشا، افراد آسیب دیده بیش از هر زمان دیگری از کمک های جامعه بهره مند خواهند شد.

بدون شک بخش بزرگی از خدمات رسانی و پاسخگویی و پاسخگویی سریع به مردم سیل زده مرداد ماه متعلق به نیروهای هنوز خسته نباشید هلال احمر است که امروز پا به مناطق سیل زده گذاشتند. . از آنجایی که عملیات در مناطق سیل زده همچنان ادامه دارد، وظیفه خود را در قبال تمامی امدادگران، نجاتگران، جوانان و خیران هلال احمر که در یک اقدام بسیار به کمک مردم سیل زده آمدند، می دانم. شرایط سخت و دشوار تا آخر عمر به بی خانمان ها خدمت می کنند، سعی کرده اند سرپناهی تهیه کنند، ممنون.

از خداوند متعال برای همه شما عزت و سلامتی مسالت دارم.

در انتهای پیام