رئیس سازمان زندان‌ها: جانبازان راویان حیّ روزهای حماسه و عشق‌ هستندرئیس سازمان زندان‌ها در پیامی ولادت حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز را به این اسوه‌های یثار و تم.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان زندان ها و اقدمات مربی و تربیتی کشور، غلامعلی محمدی همزمان با میلاد حضرت عباس (ع) و به مناسبت روز جانباز در پیامی این روز خجسته را تبریک گفت.

در پیام رئیس سازمان زندان‌ها آمده است:

«جانبازان، یادگاران حماسه عشق‌اند. اسوه سالهای رزمی حق علیه باطل و مردانی که با همقطاران شهیدشان، جان در طبق اخلاص گذاشتند و در با ا…

اینان راویان حی روزهای باقی می ماند که دل در گروی اعتقادات و خاک وطن نهاده و جبر زمانه بر تن خویش را با حلاوت ایمان تحمل کردند تا چون ابوالفضلالعباس (ع) آن یار و یاور مولایمان سیدالشهدا (ع) نام و نشانی ازلی بر خود نهند. م‌های جسم و تنتان، روایتگر شکوه ایستادگی و تمثالی عینی از راویان آسمان کربلاست.

تقارن این دو حماسه از «کربلا» گرفته تا «دفاع مقدس» رزمندگان ایران اسلامی، خود قهرمان قهرمانی مردانی است چون «علمدار» دشت نینوا و «حماسه سرایان» جزیره مجنون که بر تارک تاریخ میدرخشند; و امروز چه خجسته روزی است که به نام آنها رقم خورده است.

ایدار حفظ نورانیت خانه و منزلگاهی که سایه جانباز را بر حریم خود جای داده است.

روز جانباز بر همگان و ویژه همکاران جانباز در سازمان زندان‌ها و خدمات آموزشی و تربیتی کشور م.

انتهای پیام