رئیس جمهور کرمان بر رعایت اصول اخلاقی در مجلس شورای اسلامیایسنا/ کرمان اطلاع رسانی استان کرمان در پی اتفاقات اخیر در فضای رسانه ای استان با انتشار بیانیه، بر رعایت اصول حرفهای و اخلاقی در رابطه با رسانه های شورای مرکزی تاکید کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان متن بیانیه دکتر رحمان جلالی به شرح ی

«برنگاری در شیوه راستین و حرفه‌ای. مسئولیتی اجتماعی، وظیفه ای خطیر و رسالتی عظیم است و خبرنگار از این جهت، حرمتی مضاعف و جایگاهی م.

نشست خبری سرپرست مدیران رفسنجان در حالیکه با هدف فعالیت با رسانه ها، پاسخگویی و اطلاع رسانی جامع، صحیح و دقیق و یک هفته پس از نشست مشورتی سرپرست مدیران با اصحاب رسانه برگزار شد با اتفاقی تلخ و نامبارک همراه بود و شیوه پاسخ به یکی از سوالات، باعث توهین به خبرنگار رسانه سوال و واکنش جامعه ای شد.

در کنار بازخوردهای مندانه خبرنگاران به این اتفاق، موضوع در سطوح مختلف بررسی و مستندات و دغدغه های اصحاب رسانه به استاندار کرمان، شورای اطلاع رسانی دولت، مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت کشور به طور مستمر ارسال گشت.

شورای اطلاع رسانی استان کرمان با تاکید بر رعایت اصول حرفه ای و اخلاقی در رسانه ها از خبرنگاران محترم در رویدادهای مختلف در استان پهناور کرمان همراهی می کند و حمایت از روند اطلاع رسانی صحیح را وظیفه ذاتی خود می داند.

این شورا با قدردانی از خدمات و تلاش مدیران محترم در راه پیشرفت و توسعه استان، از آنها خواسته می شود با عنایت به سیاست های اطلاع رسانی دولت با نهایت سعه صدر، در کنار گسترش ارتباطات رسانه ای در فضای همدلانه، فعالیت رسانه ها و خبرنگاران انجام شود. در این مورد، ما باید سخت تلاش کنیم تا تفاوت ایجاد کنیم.»

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری