ذخایر اقلام ضروری دائمی باید اعلام شودایسنا/قم معاون هماهنگی امور اقتصادی منطقه قم گفت: طبق قانون تمامی بخش های تجاری و بازرگانی باید محصولات خود را اعلام کنند.

محسن امیدیان با اشاره به اینکه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای در نظر دارد در جلسه کارگروه تنظیم بازار منطقه قم که پیش از ظهر امروز در سالن همایش کرامت منطقه برگزار شد، سامانه ابلاغ بارهای نوین را راه اندازی کند، گفت: ۱۱ آگوست. او می خواهد هزینه حمل و نقل را تأیید کند.

وی جلوگیری از تضییع حقوق رانندگان را از دیگر اهداف این طرح عنوان کرد و افزود: تنظیم ساختار حمل و نقل، صدور مجوز برای اعلام بار بر اساس تغییر و اتخاذ تغییرات در حمل و نقل بار و لغو رانت یکی دیگر از اهداف، اجرای فن آوری مدرن است. طرح سیستم اعلام بار

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم بر لزوم حفظ رضایت مشتریان در این طرح تاکید کرد و گفت: این سامانه نیازمند حمایت قوی است.

وی درباره مصوبه دیگری در رابطه با قیمت گوشت و دام گفت: قیمت مجاز هر کیلو دام زنده در قم ۹۰ هزار تومان است و بیش از آن حد مجاز محسوب می شود.

امیدیان در مصوبه دیگری به ۶ واحد تولیدی نیز اشاره کرد که ذخایر آرد خود را مخفی کردند و گفت: طبق قانون تمامی واحدهای تجاری و بازرگانی باید محصولات خود را اعلام کنند.

در انتهای پیام