دیو چاپل مخالف فرهنگ بین اختلافات است

دسته‌بندی نشده


دیو چاپل ، کمدین ، ​​روز پنجشنبه علیه فرهنگ ، توییتر و خبرگزاری های چپ گرا به خاطر جنجال بر سر آخرین شماره ویژه نتفلیکس خود ، The Closer ، به ستارگان گفت ، به جمعیتی در لس آنجلس فروخته شد که: “اگر در مورد لغو است ، من این را دوست دارم. “

این شوخی 48 ساله پس از تماشای فیلم Untitled: Dave در جمع خشمگین بیش از 18000 بیننده در هالیوود بول گفت: “نمی دانم چه چیزی باید به شما بگویم ، مگر اینکه من مادر بدی هستم.” Deadline گزارش داد: “Chappelle یک مستند است.”

سپس ستاره باز روشن تر و ملموس تر شد.

“F -k توییتر. F-k NBC News ، ABC News ، همه این تورهای خر خر. من با آنها صحبت نمی کنم من با شما صحبت می کنم. این زندگی واقعی است ، “او گفت ، با صدای بلند از جمعیت فریاد می زند ، می نویسد هالیوود ریپورتر.

چاپل پس از انتشار ششمین و آخرین فیلم ویژه نتفلیکس خود ، که برخی آن را ترانسفوبیک نامیدند ، روز سه شنبه به انتقاداتی که از او شد ، پاسخ داد.

کمدین دیو چاپل 2019  27 اکتبر  واشنگتن برای دریافت جایزه مارک تواین برای طنز آمریکایی به مرکز کندی می آید.
چاپل در فیلم جدید Netflix خود ، The Closer ، به جنسیت پرداخت.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

چاپل به The Closer گفت: “آنها خداحافظی رولینگ بریتانیا را لغو کردند.” “در واقع ، او گفت جنسیت یک حقیقت است ، و سپس جامعه ترنس ها مانند ش عصبانی شدند – آنها آن را TERF نامیدند.”

این کمیک سپس اعلام کرد که این تیم TERF-یک فمینیست رادیکال خارج از محرومیت-بود که باعث تشویق تماشاگران تماشای نمایش شد.

او گفت: “موافقم.” “موافقم ، مرد. جنسیت یک واقعیت است. شما باید از منظر یک زن به آن نگاه کنید. “

ژاکلین مور ، تهیه کننده اجرایی و مجری برنامه White White People در Netflix ، یکی از کسانی بود که گفت از اظهارات چاپل در The Closer آزرده خاطر شده است. توییتر روز چهارشنبه ، هنگامی که کار با غول پخش “به پایان رسید”.

مور روز پنجشنبه در گفتگو با ورایتی در مورد تحریم نتفلیکس خود گفت: “سایه او بزرگ است.” “او یک کمدین احمق بزرگ است ، به عنوان یک کمدین سیاسی عالی است. او مدتهاست عالی بوده است ، اما من فکر نمی کنم شما عالی بوده اید ، این بدان معناست که شما همیشه عالی هستید. “

مور ، که در دوران همه گیری از بین رفت ، به ورایتی گفت که او تصمیم گرفته است در توییتر صحبت کند زیرا مطالب چاپل در مورد جامعه تراجنسیتی ها “متفاوت از رویکرد قبلی او در این زمینه بود”.

مور به ورایتی گفت: “من به دیوار پرتاب شدم زیرا از حمام زنان استفاده می کردم.” “فقط می گویم طنزآمیز است که برای مردی که با صدای بلند از یک برنامه تلویزیونی کناره گیری کرده است زیرا احساس می کرد خبر شوخی از بین رفته است ، نمی بیند که پیام های این شوخی ها با مردم چه می کند.”

چاپل همچنین عصبانی شد زیرا اظهارات همجنسگرایانه رپر DaBaby را با نژادپرستی سیستمیک اشتباه گرفت و گفت: “می توانید شلیک کنید و بکشید [N-word]در آمریکا ، اما بهتر است به احساسات همجنسگرایان خود لطمه نزنید ، با اشاره به تیراندازی مرگبار 2018 که رپر والمارت در کارولینای شمالی انجام داد.

چاپل دیو
چاپل در آخرین ویژه نامه خود از بریتانیا رولینگ و DaBaby دفاع کرد.
Stacy Revere / گتی ایماژ
2016  25 مارس  در لس آنجلس ، کالیفرنیا ، دیو چاپل برای تماشاگران فروخته شده روی صحنه پالادیوم هالیوود اجرا می کند.  (عکس از لستر
دیو چاپل به دلیل موارد خاص در هالیوود و فراتر از آن مورد انتقاد قرار گرفته است.
لستر کوهن / WireImage

دیو چاپل: The Closer روز جمعه در رتبه 10 10 برتر نتفلیکس قرار گرفت.

رکورد ویژه 72 دقیقه ای “دیو چاپل” با بستن مقیاس پیشنهادهای ویژه کمدی خود به روی صحنه می رود و سعی می کند رکوردی را به نام خود ثبت کند-و از شر چند چیز خلاص شود. “دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *