دومین طلای کوراش ایران در مسابقات قهرمانی آسیاکوارش با کیفیت حرفه ای وزن گروه سراسری بانوان ایران همراه خود ضرب و شتم حریفان شخصی به مدال طلای مسابقات قهرمانی آسیا کف دست کشف شد.

به گزارش ایسنا، در این زمان (یکشنبه) ۲۹ اسفندماه ۱۳۹۳ در دومین روز اجتناب کرده اند مسابقات قهرمانی کوراش آسیا کدام ممکن است به همت تاجیکستان برگزار تبدیل می شود، فاطمه برمکی در وزن ۸۷+ کیلوگرم به مدال طلا کف دست کشف شد.

وی ابتدا در وزن شخصی ابتدا “یانگ یاچان” اجتناب کرده اند تایپه را شکست داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس همراه خود پیروزی مقابل “جیتیما” اجتناب کرده اند تایلند به فینال رسید. برمکی در دیدار پایانی نیز مقابل تران تای مشاور ویتنام به پیروزی رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سکوی قهرمانی صعود کرد.

طلای برمکی فینال طلای بازی بانوان ایران در قرن ۱۴۰۰ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۰ میلادی است کدام ممکن است در فینال ساعات امسال به کف دست به اینجا رسید.

کوراش کاران ایران پیش اجتناب کرده اند برمکی در اولین روز این رقبا ها کدام ممکن است روز قبل از امروز پیگیری شد در کلاس های پسرها را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانمها منصفانه طلا، سه نقره را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ برنز کسب کرده بودند.

گروه سراسری پسرها

وزن ۶۰ کیلوگرم: علی محمدی بریمانلو
وزن ۶۶ کیلوگرم: قاسم نوری زاده
وزن ۷۳ کیلوگرم: الیاس پاکدل
وزن ۸۱ کیلوگرم: امید تیزتک
وزن ۹۰ کیلوگرم: بازوی مسعود مقاوم
وزن ۱۰۰ کیلوگرم: جواد مرادی
وزن ۱۰۰+ کیلوگرم: سجادی فر حمیدرضا
رضا مهنان سرمربی پسرها را انتخاب کنید و انتخاب کنید محمدحسن مجلسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید قنبرعلی قنبری مربیان این گروه هستند.

گروه بانوان
وزن ۴۸ کیلوگرم: لیلا سیاهوشی
وزن ۵۲ کیلوگرم: طاهره آذرپیوند
وزن ۵۷ کیلوگرم: فاطمه شعبانی
وزن ۶۳ کیلوگرم: صدف بیرانوند
وزن ۷۰ کیلوگرم: Sr. دنیا
وزن ۷۸ کیلوگرم: صبا کرمعلی
وزن ۸۷ کیلوگرم: زهرا باقری
وزن ۸۷+ کیلوگرم: فاطمه برمکی
بتول پاکروح شناخته شده به عنوان سرمربی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فاطمه اسلامی آموزش گروه بانوان کشورمان را بر عهده دارند.

انتهای پیام/