دولت مردمی رئیس خانه ای فرصتی طلایی برای دار شدن خانواده های آسیب پذیرایسنا/ سمنان استاندار سمنان از دولت مردمی رئیس جمهور به عنوان فرصتی برای طلایی برای داشتن خانواده‌های آسیب پذیر نا

سید محمد رضا هاشمی، تمام نقاط سمنان ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ در نشستی با مدیرکل و شورای معاونین اداره کل بهزیستی استان اظهار کرد: مجموعه بهزیستی به نوعی از جامعه که در معرض آسیب اجتماعی قرار دارد، خدمت می کند که این مهم امری بسیار ارزشمند است. است.

این مقام ارشد اجرایی ادامه داد: امروز دارای امنیت پایدار و شاهد نمایش های بسیار ارزنده در نظام است.

وی افزود: خدمت به مردم امروز جز اولویت هاست که انشالله در این مسیر به صورت مطلوب گام برداریم تا تا تا

هاشمی ادامه داد: خدمتگزاری به افراد جامعه نیازمند مجموعه بهزیستی است که به معنای واقعی نعمت خدادادی است، یک نعمت و توفیق بسیار ارزنده است که باید قدردان این مهم باشد.

وی تاکید کرد: هدف جامعه شما افراد نیازمندی هستند که در مورد سلامت جسمی و روحی خود مشکل دارند که این منظر خدمت مجموعه بهزیستی دارای اهمیت زیادی است.

استاندار سمنان: در دولت آیت الله رئیسی که دولتی مردمی است، افزایش رضایتمندی مردم در اولویت قرار دارد و جایگاهی که مقام معظم رهبری تاکید دارند، احیاء امید مردم امری نیاز است.

وی گفت: پشتیبانی مردم از نظام و مردم داری، بالاترین افتخار ما در نظام جمهوری اسلامی است.

هاشمی تصریح کرد: باید با کار جهادی نسبت به مردم گام برداریم، کارجهادی در حوزه بهزیستی ارائه شود، یعنی باید کودک بی سرپناهی در گوشه خیابان مانده یا زنان بی سرپرست ما دچار مشکل باشند.

ویان بیان کرد: استفاده از افراد نیازمند در حوزه بهزیستی از اولویت های دیگری است که باید از فرصت طلایی که در دولت مردمی آیت الله رئیسی ایجاد شده است، به بهترین نحو ممکن برای تامین مسکن افراد نیازمند تحت پوشش استفاده شود.

استاندار سمنان اظهار کرد: بحث درمان و تحصیل افراد نیازمند در مجموعه بهزیستی استان از دیگر مباحث قابل توجه است که نیاز به ایده، طرح و ابتکار جدید در دستور کار قرار گیرد.

عنوان کرد: سرکشی از خانواده های نیازمند و دارای افراد تحت پوشش بهزیستی در دستور کار مدیرکل و معاون مجموعه قرار داشته و لازم است تا سرکشی از شهرستان ها تا دورترین نقاط استان جز برنامه های مجموعه باشد.

استاندار سمنان در پایان تاکید کرد: خیرین در حوزه های مختلف در استان به خوبی پای کار بوده است که در حوزه بهزیستی نیاز به تلاش بیشتر به منظور بهره برداری از عملکرد خیرین در دستور کار قرار گرفته است.
انتهای پیام