دولت با جدیت به اقتصاد مقاومتی ورود کندایسنا / چهارمحال و بختیاری نماینده ولیفقیه در چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه حاشیه‌سازی‌ها و نگاه به بیگانه باعث عقب ماندن از مهم اقتصاد مقاومتی شد، گفت: اکنون در این زمان دولت است، دولت با عزم و اراده قوی عمل می‌کند و باید با جدیت در این زمینه عمل کند. اقتصاد مقاومتی، کارآفرینی و تولید ورود کند.

حجتالاسلام والمسلمین محمدعلی نکونام ۲۹ بهمنماه در خطبه های نمازجمعه شهرکرد، اظهار کرد: آزادی امروز انقلاب اسلامی راه خود را پیدا کرده است و در این مسیر به جلو حرکت می کند، اما گاهی در گوشه ها و در کنار آنها هستند که آسیبی وارد نمی کند.

امام جمعه شهر افزود: دشمن رو به ضعف و اسلامی باشتاب در حال حرکت است، قطعاً هدف یکهتازی در برخی مناطق است، مثلاً آمریکا قصد دارد تصمیم خود را به پیش برد، اما از گذشته هراس نمی تواند به هدف خود دست یابند. .

وی گفت: هم بر روی تلاش هستند تا در تصمیم گیری و این کار انجام دهند، اما از این هراس که ایران دست برتر را دارد، از طرفی معادلات ریخته و غرب ضعیف شده است و انقلاب اسلامی بر اساس شعار نه شرقی نه غربی که خود را تغییر می دهد. را پیش میبرد و روز بهروز این انقلاب پرشتابتر پیش میرود و امید در میان مردم افزایش میابد، چشمها باز و مردم بیدار هستند و مشاهده میکنند انقلاب چه کرده است.

نماینده ولیفقیه در چهارمحال و بختیاری با اشاره به نامگذاری امروز به نام اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی، بیان کرد: این امر مسیله مهم و از نکات کلیدی است که توجه به آن مهم است، آنگونه که باید صورت نگرفته باشد، بنابراین اگر به این موضوع توجه شود. توجه شده بود، مقاومت‌های کشور در برابر تکانه‌های دشمن، بیشتر آسیب‌های ناشی از ر.

وی با بیان اینکه حاشیه ها و نگاه به بیگانه عقب ماندن از اقتصاد مقاومتی می شود، افزود: اکنون در این دولت زمان عمل است که دولت با عزم و اراده قوی وارد میدان شود و باید با جدیت در اقتصاد مقاومتی، کارآفرینی و تولید باشد. رد.

نکونام ادامه داد: باید پرشتاب به این موضوع مهم توجه شود که بخشی از برنامه های انجام نشده در گذشته جبران شود، دولت با جدیت در حال تلاش است، اما بایستی پرشتابتر نمی گیرد، از طرفی دولت برخی از طرح ها را در دست اقدام می کند که باید انجام شود. در استان‌ها یکی دیگر از مواردی که می‌گیرند و فراگیر می‌شوند، از این طرح‌ها مجوز کسب و کار و عبور از پیه می‌گیرند.

امام جمعه شهرکرد تاکید کرد: لازم است پیچ و خم های اداری از سر راه تولید برای ایجاد ر د ر د

وی به مقابله با اختلاف اشاره کرد و گفت: دولت به این موضوع مهم ورود کرده است که می‌تواند در شرایطی باشد که مجلس شورای اسلامی و قوه قضاییه با آن همراه باشد.

نماینده ولیفقیه در چهارمحال و بختیاری بیان کرد: عدالتمحوری شعار دولت سیزدهم بوده است و این امر را مدنظر قرار داده است، اما روز گذشته در فرمایشات مقام معطم حکومت بر اساس عدالت بود که نباید این موضوع در مورد انتقاد رهبری باشد، بلکه لازم است. عدالت به معنای واقعی در تمام نقاط محقق و شاهد رشد متوازن در کشور و استان باشیم.

وی با بیان اینکه طرح اقدام ملی از دولت و جزوات ضروری است، مشخص کرد: امروز بسیاری از افراد گرفتار و در حوزه مسکن مشکل دارند، بنابراین باید دولت با جدیت تبدیل شود، از طرفی که شتاب بخشی در کارها از موارد ضروری است که می شود. وشبختانه در این دولت در حال دنبال شدن است.

نکونام با اشاره به ۲۹ بهمن ۵۶ و قیام خود مردم تبریز، گفت: اقدام به موقعیت آثار و برکات را دارد که این موضوع در فرمایشات مقام معظم رهبری بیان می شود، قیام مردم تبریز قیامی به موقع بود، بنابراین این برهه از زمان لازم است. و باید در تمام زمینه ها اقدام به موقع انجام دهد.

وی با اشاره به اول اسفند سالگرد شهادت شیخ فضل الله محلاتی که شخصیت های ناشناخته بود، بیان کرد: ایشان مبارزی مجاهد و اهل سیاست در دوران پیش و پس از انقلاب اسلامی بود و همچنین از مبارزان سرسخت در دوران شاهنشاهی میشد.

امام جمعه شهرکرد: این روز به نام روز روحانیت و دفاع مقدس نامگذاری شده است که نقش روحانیت در دفاع مقدس برکسی پوشیده نیست، ادامه بررسی آمار شهدای نظام جمهوری اسلامی، مربوط به جامعه روحانی است.

وی در پایان با اشاره به برگزاری جشنواره فیلم فجر، پیشنهادان کرد: در عرصه فیلم و سینما پیشرفت های قابل توجهی گرفته شده و در این میان برخی فجایعی را ایجاد می کنند که در شان هنرمندان نبوده و لازم است دستگاه های نظارتی جلوی ناهنجاری ها را بسازند.

انتهای پیام