دوره های تقویتی و کارآفرینی در اردبیل برگزار می شودایسنا/ اردبیل رئیس اتحادیه فرهنگ و ورزش شهرداری اردبیل گفت: آموزش‌ها و دوره‌های ویژه‌ای برای اردبیلی‌ها برگزار می‌شود.

اباصلت ابراهیمی ۲۶ خرداد با اعلام این خبر گفت: با توجه به رویکرد محوری این سازمان در توسعه اجتماع محور و محله ای، دوره های توانمندسازی و خلاقیت در اردبیل برگزار می شود.

وی با اشاره به برگزاری دوره آموزشی ویژه مشاوران و مربیان خانگی در اردبیل افزود: هدف از برگزاری این دوره توانمندسازی ساکنان محلات با حضور معلمان کشوری و منطقه ای و تولید آن است. گواهینامه های معتبر.”

رئیس انجمن فرهنگی ورزشی ناحیه اردبیل ادامه داد: فرصت های شغلی، انتخاب به عنوان مشاور بازرگانی و مدرس در حوزه های هدف و امکان عضویت در موسسه توسعه مشاغل خانگی از جمله مزایای این دوره های اردبیلی است. و نوآوری کسب و کار برگزار خواهد شد.

ابراهیمی با اشاره به تداوم برگزاری دوره های آموزشی توسط فرهنگسراهای ناحیه اردبیل گفت: علاوه بر بازاریابی در روزهای سه شنبه در فرهنگسرای بانوان و خانواده که توانمندسازی بانوان در آن ارائه می شود؛ در این راستا به منظور ارتقای توانمندی بانوان در این حوزه فعالیت می شود. نمایشگاه صنایع دستی نیز در فرهنگسرای سوم خرداد منطقه برگزار شد.

وی با بیان اینکه شهرداری اردبیل در محلات اردبیل فعالیت هایی را به ویژه آموزش های نژادپرستانه و توانمندسازی انجام می دهد، گفت: آموزش و پرورش برای بازدید از فرهنگسراها. در محله هایشان

انتهای پیام/