دهم متر مربع سرانه فضاهای ورزشی دانش‌آموزانوزیر آموزش و پرورش در دیدار با سرپرست ستاد فرمان حضرت امام (ره)، از تلاش‌های دنا

به گزارش ایسنا، یوسف نوری در دیدار با عارف نوروزی سرپرست ستاد فرماندهی حضرت امام (ره) اظهار کرد: ۲۲۱ بیمارستان و درمانگاه، متعلق به آموزش و پرورش است که بیش از ۶۰۰ پزشک در آن فعالیت می کنند.

وی با قدردانی از تلاشهای ستاد اجرای فرمان حضرت امام (ره) و بنیاد برکت در امر مدرسه سازی و محرومیت زدایی از مناطق محروم، افزود: برخی از مدارس امری ضروری است، اما زمینه تربیتی برخی مدارس نیازمند نیاز و ضروری است که بر آن نظارت است. صورت بگیرد.

نوری بیان کرد: متأسفانه در حال حاضر، سرانه فضاهای ورزشی دانش آموزان ۳ دهم متر مربع است که نیاز دارند.

وی برای توزیع عادلانه سرانه ورزشی گزارش و عنوان کرد: انتظار می رود بنیاد برکت در حیطه رور شار.

در ادامه ، عارف نوروزی ; سرپرست ستاد فرمان فرمان حضرت امام (ره)، گفت: به آموزش و پرورش به عنوان دستگاهی که همه ما به آآآ.

وی افزود: از سوی بنیاد برکت در مناطق زلزله زده، احداث مدارس احداث شده است که به دلیل رعایت دقیق استانداردهای ساختمانی، در جریان زلزله های بعدی کوچکترین آسیب به این مدارس وارد شده است.

نوروزی بیان کرد: بنیاد برکت، تا حدود ۱۵۰۰ مدرسه برکت احداث کرده است و ما تلاش می‌کنیم این را انجام دهیم.

وی ادامه داد: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) همواره با آموزش و پرورش همکاری داشته و در راس

شایان ذکر است ستاد فرماندهی فرمان حضرت امام (ره) برای احداث ۲ هزار و ۳۹۰ مدرسه با آموزش و پرورش قرارداد است؛ همچنین بنیاد برکت، مدرسه را در استانهای مرزی احداث کرده است.

در پایان این نشست، صادق ستاری فرد. معاون آموزشی و سلامت وزارت آموزش و پرورش، معضل چاقی را چالش امروز کشور دانست و اظهار کرد: یکی از برنامه ریزی های آموزش و پرورش آزاد مراکز ورزشی با هدف مبارزه با کم تحرکی و چاقی دانش آموزان است که در روز های اخیر انجام می دهند. شده است.

وی افزود: طرح های سایر سازمان ها و ارگان ها در حیطه ورزشی باید در مدرسه اجرا شود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، ستاری فرد مشخص کرد: در ارائه زمینه انجام فعالیت های ورزشی انتظار می رود سایر نهادها با آموزش و پرورش همکاری کنند.

انتهای پیام