دنیامالی: نظام گفتمانی و مردم سالاری دینی در راس امور کشور استیکی از اعضای کمیته ساختمان شورای اسلامی تاکید کرد: جوانانی که به رسانه معان پیوستند باید مراقب باشند که نظام این جوانان را کودک ببیند نه مخالف آنها.

به گزارش ایسنا، احمد دنیامالی در جلسه علنی امروز مجلس در سخنانی تذکری گفت: نظام مقدس بار دیگر ثابت کرد که در برابر این همه شرارت جنایتکاران غربی سر تعظیم فرود نمی آورد و تمام تلاش های مذبوحانه را تعدیل می کند. او حتما جواب جنایتش را خواهد گرفت. ما به دنبال این هستیم که راه گفتار و مردم سالاری دینی بر اساس دستور کار رهبری کشور در خط مقدم کشور باقی بماند، جوانانی که به رسانه های اپوزیسیون پیوستند باید مطمئن شوند که نظام این جوانان را فرزندان خود می بیند و نمی بیند. روی آنها حساب کنید مخالف.

وی در ادامه بیان کرد: طبق اطلاعاتی که به دست می آوریم، همه کسانی که بدون تشکیلات به او اعتقاد داشتند، به سرعت به دست خانواده بازگشتند. پیش بینی می شود رئیس جمهور به معرفی نماینده ویژه رئیس جمهور در امور دریای خزر سرعت ببخشد. ما نباید این فرصت مهم ایجاد شده در خزر و اوراسیا را از دست بدهیم.

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس گفت: در خصوص تالاب های انزلی انجمن حفاظت از محیط زیست و دریای منطقه گیلان با توجه به تخصیص ۱۰۰ میلیارد تومان اقدامات لازم را تسریع کند. همچنین از وزارت نیرو بابت توجه ویژه به طرح آبیاری تالاب انزلی تشکر می کنم.

در انتهای پیام