دمشق: حملات مکرر اسرائیل به مناطق غیرنظامی در سوریه جنایت جنگی استوزارت امور خارجه سوریه روز چهارشنبه حملات مکرر رژیم صهیونیستی به ویژه هدف قرار دادن و هدف قرار دادن مناطق غیرنظامی در سوریه را جنایت جنگی اعلام کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از ثنا، وزارت امور خارجه سوریه در واکنش به حمله هوایی شب گذشته نظامیان صهیونیست به شهر حلب اعلام کرد که رژیم استعماری اقدامات خطرناک خود را تقویت کرده و صلح و امنیت منطقه را به خطر انداخته است. تهدیدی برای ایمنی هوانوردی. سوریه و منطقه

وزارت امور خارجه سوریه افزود: حملات مستمر اسرائیل به ویژه هدف قرار دادن مستمر و هدفمند مناطق غیرنظامی در سوریه که آخرین آن هدف قرار دادن فرودگاه حلب در شب گذشته بود، طبق قوانین بین المللی و اسرائیل جنایت جنگی است. او باید مسئولیت پذیر باشد.

دولت سوریه تاکید کرده است که دمشق از حقوق قانونی خود برای دفاع از سرزمین و مردم خود به هر نحوی استفاده خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که مقامات دولت استعماری اسرائیل در قبال این جنایات پاسخگو خواهند بود.

حوالی ساعت ۲۰ سه شنبه شب به وقت محلی، دشمن رژیم صهیونیستی با چند موشک به فرودگاه بین المللی حلب حمله کرد. این حملات نه تنها تلفات جانی به همراه داشت، بلکه تلفاتی نیز به همراه داشت.

در انتهای پیام