دلخانی پس از قهرمانی در تورنمنت بلغارستان: هدفم کسب دومین طلای جهان استدارنده مدال های طلای زیر ۲۳ سال و بزرگسالان کشتی فرنگی قهرمانی جهان، گفت: هدفم کسب دومین مدال طگ.

میثم دلخانی در گفتگو با ایسنا، درباره کسب عنوان قهرمانی در تورنمنت بلغارستان، اظهار کرد: ۴ کشتی گیر تیم جوانان و بنده به عنوان عضو تیم ملی بزرگسالان در این مسابقات شرکت کردند. هدفم از حضور در این مسابقات این بود که پس از چند ماه که کشتی نگرفته بودم خودم را محک بزنم تا هر. مسابقات کیفی خوبی بود و با نتایج خوبی همراه شد.

دارد مدال طلای جهان، افزود: بعد از آسیب دیدگی که تقریباً ۲ ماه تمرین انجام ندادم. بعد از ۲ ماه از مسابقات جهانی شروع به تمرین کردم و سپس به این مسابقات آمدم. در مجموع آمادگی خوبی نداشتم و در شرایط ایده آلی نبودم اما خدا را شکر با این وجودم در نهای.

وی با اشاره به مبارزه با خود در تورنمنت بلغارستان، گفت: در مجموع ۴ کشتی مقابل کشتی گیران صربست. دو حریف آخر بسیار خوب و باهوش بودند و از آنجایی که آماده نبودم کشتی هایم را با نتیجه نزدیک بودند قطعا اگر آمادگی بهتری داشتم می توانستم با اختلاف بیشتر رقبایم را شکست بدهم.

دلخانی مشخص کرد: مطمئنا با حضور در اردوهای تیم ملی و انجام تمرینات منظم، با آمادگی بالا در مس سال پرترافیک و سختی پیش روی کشتی ایران است اما امیدوارم سال موفقی را در پیش داشته باشید.

وی درباره خود در مسابقات پیش رو گفت:
هدف های زیادی دارم اما در حال حاضر حاضرم بر روی مسابقات قهرمانی جهان است و آن شاءالله اگر نماینده ایران در مسابقات جهانی تمام سعی ام را می کنم دومین مدال طلای جهان را برای مردم عزیزمان بیاورم تا بتوانم بار دیگر دلشان را شاد کنم.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری