دلخانی قهرمان تورنمنت کشتی فرنگی بلغارستان شددر پایان روز دوم مسابقات تورنمنت کشتی آزاد و فرنگی بلغارستان ، نمایندگان ایران صاحب یک طلا و ش.

به گزارش ایسنا، در پایان روز دوم مسابقات کشتی آزاد و فرنگی جام دانکلوف و نیکولای پتروف بلغار، میثم دلخانی در وزن ۶۳ کشتی کشتی فرنگی به مدال طلا دست یافت، علیرضا عبدولی در وزن ۷۲ و علیرضا مهمدی وزن ۸۲ کشتی فرنگی کشتی و مصطفی قیاسی در وزن کشتی آزاد به مدال برنز رسیدند.

شیتی آزاد

در وزن ۶۱ وزن داریوش حضرتقلی زاده در دور نخست با نتیجه بر ۱۲ مغلوب کولسنیک از مولداوی شد و با توجه به شکست این حریف در مقابل راویندر از هند در مرحله یک چهارم نهایی، نماینده کشورمان از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن ۷۰ وزن یوسف کامرانی پس از استراحت در دور، نخست در دور دوم با نتیجه ۷ بر ۱ از سد ویسیلی از مقدونیه گذشت وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل رمضمان رمضان اف از بلغارستان با نتیجه ۱ بر ۱ مغلوب شد. و با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال وی به گروه بازنده ها رفت. وی در این گروه با نتیجه ۷ بر صفر از سد واسیلی پتروف از بلغارستان گذشت و به دیدار رده بندی راه یاف. وی در این دیدار با نتیجه ۶ بر ۱ مغلوب جیا آوالیانی از گرجستان شد و پنجم رسید.

در وزن ۷ حسن ۹ مصطفی قیاسی در دور نخست با نتیجه ۱۱ بر صفر از بلغارستان را مغلوب کرد وی در دور بعد مقابل میرزاگالیف از قزاقستان با نتیجه ۱۱ بر صفر به پیروزی رسید و مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله مقابل استینوف در حالی که ۷ بر ۱ پیش با توجه به سه اخطار شدن این حریف روس بود. وی در این مرحله مقابل علی شعبان اف دارنده مدال برنز جهان از بلاروس با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب و راد وی در این دیدار با نتیجه ۱۱ بر صفر از سد اریک رینبوک از استونی گذشت و به مدال برنز دست یافت.

در وزن ۹۲ دمای دور مهدی حاجیلوئیان پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۹ بر ۲ مقابل عثمان نورماگمدوف دارنده مدال برنز جهان از آذربایجان شکست خورد و با توجه به مغلوب شدن این حریف آذربایجانی در مرحله نیمه نهایی، نماینده کشورمان از دور رقابت. ها کنار رفت.

شتی فرنگی

در وزن ۵ دور۵ سید آرش نگهداری پس از استراحت در دور اول در دوم در مقابل دریدی از جزایر با نتیجه ۱۱ بر صفر شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی گیر الجزایری در مرحله نیمه نهایی، نگهداری حذف شد.

در وزن ۶۳ وزن میثم دلخانی در دور نخست با نتیجه ۸ بر صفر دیمیتریجویچ از صربستان را مغلوب کرد وی در دور بعد با نتیجه و در صورت گذر از این حریف در درو دوم با نتیجه ۷ بر ۳ کانیبک اولو از قرقیزستان را از پیش رو برداشت. و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله مقابل اریک توربا دارند مدال نقره بازی های اروپایی با نتیجه ۷ بر ۶ به برتری رسید. وی در دیدار فینال با نتیجه ۴ بر ۳ از سد پریدون آبولادزه دارنده مدال برنز زیر ۲۳ سال جهان از گرجست.

در وزن ۷۲ کشتی کشتی علیرضا عبدولی در دور نخست با نتیجه ۸ بر ۱ پورتمانن سوئیس را مغلوب کرد و در دور بعد با نتیجه ۸ بر صفر مغلوب علی ارسلان گیر کشورمان از صربستان شد و با توجه به راه یابی ارسلان به دیدار فینال، عبدولی. به گروه بازنده ها راه یافت. وی در این گروه با نتیجه ۶ بر صفر حریف هندی را از پیش رو برداشت و راهی دیدار رده بندی شد. وی در این دیدار اوتار آبولادزه از گرجستان را با نتیجه ۹ بر ۶ و ضربه فنی شکست داد و صاحب مدال بر

در وزن ۸ دور دوم جام علیرضا مهمی پس از اقامت در دور اول در با نتیجه بر ۸ ۱ کیسمونی از مجارستان را مغلوب کرد و در دور سوم نیز با نتیجه بر ۸ ۱ از سد آسیکیف از قرقیزستان گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه ۲ بر ۱ مغلوب گلا بولکوادزه قهرمان زیر ۲۳ سال جهان از گرجستان شد و به دید. وی در این دیدار با نتیجه ۳ بر ۱ از سد برانکو کواسویچ مدال برنز زیر ۲۳ سال جهان گذشت و به مد.

همچنین امروز (جمعه) در مسابقات وزن ۵۷ کشتی آزاد رضا مؤمنی دور نخست با نتیجه ۷ بر صفر صا. وی در دور بعد مقابل افغان خاشالوف از آذربایجان با نتیجه ۱۰ بر صفر مغلوب شد و با توجه به شکست این کشتی گیر در مرحله نیمه نهایی، مومنی از دور رقابت ها کنار رفت.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری