دلار صرافی‌ها وارد کانال ۲۴ هزار تومان شدعضو کانون صرافان از تداوم کاهش نرخ ها در بازار ارز گفت: اکنون شاهد روند رو به رشد کاهش نرخ ارز و سکه در هستیم و با توجه به باور مردم به کاهش روند بازار ارز، اکثر هموطنان فروشنده و بسیار کم هستند.

کامران سلطانی زاده در گفتوگو با ایسنا اظهار کرد: در پی برخی اخبار جدید از نهایی شدن توافق بین ایران و طرف های متقابل، خرید ارز و سکه با کم اقبالی ساخته شده و درخواست از مدت ها پیشی گرفته است.

وی افزود: از آنجایی که همیشه در بازار عرضه می‌شود و می‌تواند تعیین کننده روند بازار باشد، روند فعلی ش. با توجه به باور عموم مردم به کاهش روند بازار ارز، اکثر هموطنان فروش و بسیار کم است.

رئیس سابق کانون صرافان ادامه داد: امروز در بازار آزاد از کانال ۲۶ هزار تومان در روز گذشته با کاهش دلار حدود ۱۰۰۰ تومان به کانال ۲۵ هزار تومان وارد شد و دلار در صرافی های سراسر کشور از کانال ۲۵ هزار تومانی امروز نیز به کانال ۲۴ هزار تومانی وارد شد. است.

سلطانی زاده گفت: همسو با کاهش نرخ ارز در بازار آزاد، حرکت مثبت و همسوی به میزان قابل توجهی کاهش فروش در سامانه نیما نیز به حرکت رو به رو به کاهش کمک کرده است.

وی در پایان نیز اعلام کرد که درهم امارات در بازار آزاد از کانال ۷۰۰۰ تومانی با کاهش چشمگیر و بیسابقه به کانال ۶۹۰۰ وارد شده است که در ماههای گذشته بی سابقه بوده است.

انتهای پیام