در 7 روز رژیم لاغری جنرال موتورز باربی شوید

دسته‌بندی نشده


وقتی نام جنرال موتورز را می شنوید ، می توانید به فکر یک کارخانه خودروسازی یا حتی یک دستگاه مکانیکی باشید. اما باید بگوییم که این نام یکی از معروف ترین رژیم های لاغری در جهان است که تنها در 7 روز 7 کیلو وزن کم می کنید. اگر به خود بگویید که این کاهش وزن بزرگ در چنین زمان کوتاهی می تواند به شما آسیب برساند ، شما درست نمی گویید و کاملا حق با شماست. در واقع اکثر افرادی که از این رژیم پیروی می کنند باید در کوتاه مدت وزن خود را کاهش دهند یا از اضافه وزن و رژیم طولانی مدت خسته شده اند. این مقاله مربوط به رژیم غذایی و معدن برای شما این است که تمام اطلاعات مورد نیاز در مورد رژیم اولیه جنرال موتورز را بدانید. پس به ما بپیوندید.

رژیم لاغری جنرال موتورز و تاثیرات آن بر بدن

رژیم جنرال موتورز یکی از سریع ترین و شناخته شده ترین رژیم های کاهش وزن در جهان است که تقریباً 7 کیلوگرم را در یک هفته کاهش داده است. هدف از این رژیم این است که میزان کالری دریافتی بدن را با مصرف 7 روز غذاهای متعدد و در نتیجه کاهش وزن به میزان قابل توجهی کاهش دهد.
علاوه بر کاهش وزن ، رژیم غذایی اصلی GM باعث کاهش سموم در طول رژیم ، بهبود هضم و در نهایت افزایش چربی سوزی می شود. به گفته بسیاری از متخصصان تغذیه ، رژیم لاغری جنرال موتورز تنها باعث کاهش موقت وزن و آسیب به سلامتی می شود. حتی منشا این رژیم غذایی نیز ناشناخته است و تحقیقات پزشکی نیز این موضوع را تایید نمی کند. تصور کنید در این 7 روز چقدر باید گرسنه بمانید تا 7 کیلو وزن کم کنید. با این حال ، متخصصان پیروی از این رژیم را توصیه نمی کنند.

این دستورالعمل های رژیم غذایی به گونه ای است که شما مجاز به خوردن گروه خاصی از غذاها در هر روز هستید. آنها همچنین غذاهای کم کالری و به راحتی هضم می شوند. شما باید هر روز 8 تا 12 لیوان آب بنوشید و در 3 روز اول هیچ ورزش شدید انجام ندهید.

حالت GM

دستور غذای اصلی GM

با جستجوی آنلاین عبارت “رژیم غذایی اصلاح شده ژنتیکی” ، صفحات زیادی پیدا خواهید کرد که هر کدام دستورالعمل خاصی برای آن رژیم ارائه می دهند. اما حقیقت این است که جنرال موتورز رژیم غذایی مشترکی دارد که می توانید برای آن گروه غذایی روزانه بنویسید. اما نگران نباشید ، ما به بررسی رژیم اصلی جنرال موتورز ادامه می دهیم. نکته مهم در مورد رژیم غذایی اصلاح شده ژنتیکی اصلی این است که در مورد مقدار غذای ذکر شده ، مگر در موارد کمی ذکر نشده است.

روز اول: فقط میوه بخورید

تصور اینکه روزی تمام میوه ها را بخورید برای شما سخت است. با این حال ، برای کاهش 7 کیلوگرم ، لازم است. یکی از میوه های بسیار مورد اشاره در این رژیم ، هندوانه است. البته به خاطر داشته باشید که استفاده از موز نیز یک بار است.

روز دوم: فقط سبزیجات بخورید

می توانید سبزیجات خام یا پخته را در طول روز بخورید. اگر قصد دارید سیب زمینی بخورید ، صبحانه بخورید.

روز سوم: ترکیبی از میوه ها و سبزیجات بخورید

در این روز فقط میوه و سبزیجات مجاز است. به یاد داشته باشید که موز و سیب زمینی در این روز ممنوع است.

روز چهارم: فقط موز و شیر بخورید

در روز چهارم ، می توانید 6 موز بزرگ یا 8 عدد موز متوسط ​​بخورید. مصرف شیر در این روز 3 لیوان شیر بدون چربی است.

روز پنجم: گوشت ، مرغ یا ماهی بخورید

در این روز ، 568 گرم گوشت ، مرغ یا ماهی مجاز است. علاوه بر این غذاها ، باید 6 عدد گوجه فرنگی نیز بخورید. برنج قهوه ای یا پنیر محلی برای گیاه خواران توصیه می شود. همچنین افزایش میزان آب برای حذف اسید اوریک اضافی از بدن ضروری است.

روز ششم: گوشت ، مرغ یا ماهی با سبزیجات بخورید

روز ششم را با 284 گرم گوشت ، مرغ یا ماهی با سبزیجات (بدون سیب زمینی) شروع کنید. همچنین ، مانند روز گذشته ، با خروج سموم از بدن ، میزان مصرف آب خود را افزایش دهید. گیاه خواران جایگزین برنج قهوه ای و پنیر محلی دارند.

روز هفتم: برنج قهوه ای ، میوه ، آب میوه و سبزیجات بخورید

در روز آخر فقط می توانید از برنج قهوه ای ، میوه ها ، آب میوه ها و سبزیجات استفاده کنید.

حالت GM

مزایا و معایب رژیم 7 روزه جنرال موتورز

رژیم های معروف مانند جنرال موتورز دارای مزایا و معایب نتایج سریع هستند که در این قسمت به آنها می پردازیم. یکی از مزایای این رژیم این است که افراد را به خوردن میوه و سبزیجات ترغیب می کند. علاوه بر این ، بر اساس مطالعه بیش از 133000 شرکت کننده ، افرادی که میوه و سبزیجات غیر نشاسته ای مصرف می کردند ، توانستند وزن خود را برای مدت طولانی تری حفظ کنند. علاوه بر این ، الکل و نوشیدنی های شیرین از برنامه روزانه حذف شدند.

از سوی دیگر ، همانطور که قبلاً ذکر شد ، هیچ مطالعه پزشکی مبنی بر تأیید این رژیم وجود ندارد و کاهش وزن ناشی از آن موقتی است ، که در حال حاضر یک معایب است. مهمتر از همه؛ در رژیم غذایی جنرال موتورز خبری از مواد مغذی مفید و غذا نیست ، بنابراین یک فرد از 7 روز گرسنگی و مشکلات ناامید کننده رنج می برد.

نمونه ای از رژیم کاهش وزن سریع جنرال موتورز

از آنجا که میزان غذا و مقدار آن در رژیم اصلی ذکر نشده است ، برخی منابع و طرفداران این رژیم سخت ، نمونه هایی از آن را ارائه کرده اند. موارد زیر یکی از مشهورترین نمونه های این حالت است.

خوراک مختصر

شام خوراک مختصر ناهار خوراک مختصر صبحانه

روز

کاسه طالبی

کشور پرتغال کاسه هندوانه یک سیب گلابی یک کاسه توت مخلوط اولین

یک سوم خیار را خرد کنید

پنج مارچوبه بخارپز و یک کاسه آروگولا کاسه گوجه گیلاسی کلم بروکلی پخته یا دم کرده یک کاسه هویج کاسه سیب زمینی آب پز

دومین

یک کاسه توت مخلوط

کاسه کلم با توت فرنگی و آووکادو کشور پرتغال کاسه اسفناج ، خیار و گوجه فرنگی کاسه گوجه گیلاسی یک سیب

سوم

ندارد

دو عدد موز بزرگ و یک لیوان شیر ندارد دو عدد موز بزرگ و یک لیوان شیر ندارد دو عدد موز بزرگ و یک لیوان شیر

چهارم

ندارد

284 گرم تیلاپیا در دو گوجه فرنگی ندارد 284 گرم استیک با گوجه فرنگی ندارد سه عدد گوجه فرنگی

پنجم

ندارد

284 گرم ماهی آزاد با کلم و جوانه بروکسل پخته شده است ندارد 284 گرم سینه مرغ سرخ شده با مارچوبه و گوجه فرنگی گیلاسی ندارد دومین آووکادو

ندارد یک کاسه برنج قهوه ای با مخلوط سبزیجات ندارد کاسه برنج قهوه ای با کلم بروکلی و 237 میلی لیتر آب میوه ندارد یک کاسه برنج قهوه ای با یک تکه هندوانه

هفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *