در نیویورک تایمز ، نیکلاس کریستوف کار فرماندار اورگان را ارزیابی می کند

دسته‌بندی نشده


نیکلاس کریستوف ، منتقد دیرینه نیویورک تایمز ، روزنامه را ترک می کند زیرا در مورد نامزدی فرماندار اورگان مشورت می کند.

کریستوفر ، دو بار برنده جایزه پولیتزر که در یامهیل ، اورگان بزرگ شده بود ، در ماه ژوئیه در حالی که به پیشنهاد احتمالی برای جایگزینی کیت براون فرماندار ، دموکرات با محدودیت زمانی ، مشغول بود ، به تعطیلات رفت.

کاتلین کینگزبری ، سردبیر روزنامه تایمز ، روز پنجشنبه در نامه ای به کارکنان خود خبر خروج خود را اعلام کرد.

کریستوف 62 ساله از تایمز ، نزدیک به 40 سال در روزنامه تایمز بوده است. به عنوان روزنامه نگار به مجله پیوست.

کریستوف به عنوان یک خبرنگار خارجی ، پولیتزر را در سال 1990 با همکار و همسرش شریل وودان به دلیل فعالیت های خود در زمینه جنبش دموکراسی در چین و در 1989 به اشتراک گذاشت. کشتار در میدان تیان آن من در پکن.

2001 او از اخبار به نظر نویسی روی آورده و از آن زمان روزنامه نگار بوده است. در این موقعیت ، وی در سال 2006 برنده پولیتزر دیگری شد. برای پوشش نسل کشی در منطقه دارفور سودان.

نیکلاس کریستوفر.
نیکلاس کریستوف در یامهیل ، اورگن بزرگ شد و در سال 1984. او به عنوان روزنامه نگار به نیویورک تایمز پیوست.
Ilya S. Savenok / گتی ایماژ برای WE

اخیراً ، تحقیقات کریستوف در مورد محتوای غیرقانونی در PornHub باعث شده است که شرکت تغییرات اساسی ایجاد کند و کنترل بیشتری بر فیلم های بارگذاری شده در سایت تضمین کند.

“وقتی 1984 کریستوف گفت: “آبه روزنتال من را برای بحث در مورد اقتصاد بین المللی در تایمز استخدام کرد و من متوجه شدم که تنها زمانی بازنشسته می شوم.”

نیکلاس کریستوفر.
نیکلاس کریستوفر برنده دو جایزه پولیتزر است.
شانون استپلتون / رویترز

“این کار رویاهای من بود ، حتی مالاریا ، سقوط هواپیما در کنگو و دستگیری های دوره ای در خارج از کشور به دلیل فعالیت های روزنامه نگاری. اما در اینجا من استعفا می دهم – بسیار بی میل.

“و این دقیقاً به این دلیل است که من یک کار عالی ، ویراستاران عالی و بهترین خوانندگان دارم که می توانم یک احمق برای ترک آن باشم. اما همه می دانید که من چقدر اورگان را دوست دارم و چقدر از رنج دوستان قدیمی رنج می برم. بنابراین با اکراه به این نتیجه رسیدم که باید سعی کنم نه تنها مشکلات را برملا کنم ، بلکه ببینم آیا می توانم آنها را مستقیماً حل کنم یا نه. “

ناشر تایمز AG Sulzberger او را “یکی از بهترین روزنامه نگاران نسل خود” نامید.

وی به عنوان خبرنگار و روزنامه نگار ، مدتهاست که بهترین ارزشهای حرفه ما را تجسم کرده است. او به همان اندازه که نترس است ، همدل است. او به اندازه اصولگرا باز است. “او در نامه ای از کارکنان خود گفت. “او نه تنها شهادت داد ، بلکه به مشکلات و افرادی که دیگران توجه زیادی به آنها نمی کردند توجه کرد.

سخت می توان برآورد کرد که چگونه به عنوان خواننده و همکار دلم برایش تنگ خواهد شد. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *