در صورت وجود یک سناریوی دیوانه وار کارت AL ، یانکی ها با Red Sox بازی خواهند کرد

دسته‌بندی نشده


پیروزی چهار جانبه بر روی وایلد کارت لیگ آمریکا باعث می شود که یانکی ها روز دوشنبه به Fenway Park بروند تا Red Sox را دریافت کنند و حق داشته باشند در 163 مین مسابقه یک کارت واقعی باشند ، و Blue Jays و Mariners در تورنتو مبارزه خواهند کرد. به در یک مسابقه دیگر

روز شنبه ، چهار تیم که در شکار بی سابقه کارت وحشی شرکت کردند ، پتانسیل همه آنها را انتخاب کردند و با رکوردهای یکسان 91-71 به پایان رسیدند. اگر یانکی ها به ری ها ، رد ساکس ها به نشنال ها ، بلو جی ها به اوریل ها و دریانوردان به فرشته ها باختند ، این امر صادق است.

تیم ها بر اساس سوابق کلی خود در برابر سه باشگاه دیگر تقسیم می شوند ، بنابراین:

  1. رد ساکس (24-21)
  2. بلو جیس (22-22)
  3. یانکیز (22-23)
  4. دریانوردان (9-11)

جای تعجب نیست که Red Sox و Blue Jays بازی دو نفره را به عنوان دو بهترین بازی انتخاب کردند. سپس یانکی ها باید حریف خود را به عنوان نفر سوم انتخاب می کردند. آنها تصمیم گرفتند به Fenway بروند و با Red Sox ملاقات کنند ، که آخر هفته گذشته در بوستون جابجا شد.

ملوانان سپس Blue Jays را در مرکز راجرز به پایان رساندند.

آرون جادج پس از دو مسابقه در برابر رد ساکس جشن می گیرد.
آرون جادج پس از دو مسابقه در برابر رد ساکس جشن می گیرد.
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

برندگان این دو مسابقه به بازی کارت ویولد AL در روز سه شنبه صعود خواهند کرد که با امتیاز بهتر در محل باشگاه انجام می شود. یانکی ها در بازی مقابل رد ساکس و بلو جیز چنین نقطه شکستی را از دست می دهند و در مقابل مارینرز برنده خواهند شد ، بنابراین بازی با کارت های وایلد تنها در روز سه شنبه در ورزشگاه یانکی در صورتی که مارینرز-یانکی باشد انجام می شود.

یانکی ها سناریوهای دیگر زیر را نیز انتخاب کردند:

-اگر آنها Blue Jays و Mariners را به دومین وایلد کارت متصل کنند ، یانکی ها مارینرز را در روز دوشنبه می پذیرند و در صورت پیروزی ، Blue Jays روز چهارشنبه Red Sox را برای حق بازی ، Fenway کارت بازی وحشی قبول می کند.

اگر یانکی ها ، رد ساکس ها و بلو جی ها برای دو کارت وایلد به تساوی برسند ، آبی جی ها روز دوشنبه در Fenway Park با Red Sox روبرو می شوند و برنده یک کارت وایلد را حذف می کند و بازنده روز سه شنبه در ورزشگاه یانکی با The Yankees روبرو می شود. و برنده جایگاه دیگری کسب می کند بازی کارت های وایلد چهارشنبه خواهد بود. از آنجایی که یانکی ها مقابل رد ساکس و بلو جی در حال شکست هستند ، آنها در خارج از خانه بازی خواهند کرد.

-اگر یانکی ها ، رد ساکس و مارینرز برای دو وایلد قرعه کشی کنند ، یانکی ها روز دوشنبه با بازی Red Sox Fenway بازی می کنند و برنده صعود می کند و بازنده روز سه شنبه به دیدار مارینرز می رود. دو برنده چهارشنبه در یک بازی با کارت وحشی مبارزه خواهند کرد. یانکی ها این بازی را در مقابل مارینرز انجام می دهند و در مقابل فن وی در برابر Red Sox بازی می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *